Rüyada Jandarma Görmek

Bakınız; Polis, Zabıta, Asker.

Rüyada jandarma görmek gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır.

Rüyada jandarma görülmesi gören kişiyi, kısa bir zaman içinde büyük bazı işler bekliyor demektir. Ancak, bu rüyayı gören emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır. Sizi sonu belirsiz birtakım büyük uğraşlar bekliyor. Kişinin korunduğuna ve hayatının rahat geçeceğine işaret eder

Rüyada jandarma görmek tabiri, başarı ile yorumlanır. Rüyada kendini jandarma olarak bir karakolda bulunduğunu görmek, yapacağı her işte başarıya ulaşacağına işarettir.

Rüyada karakolda bir jandarma eri ile karşılaşıp onunla selamlaşmak veya konuşmak, bir haber alacağına; bir jandarma bölüğünün toplu halde cadde veya sokaktan geçtiğini görmek, beklediği müjdeli bir haberi alacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada jandarma görmek, işlerde başarıya işaret eder. Bazen de rüyada jandarma görmek bir haber almaya işarettir. Bazı tabirciler jandarma görmek emniyet ve huzur içinde bulunmaya işaret eder, demişlerdir.

Rüyada jandarma görmek anlamı hayırlıdır. Bu insanın korunduğuna, hayatının rahat geçeceğine işaret eder.

Jandarma

“Rüyada Jandarma Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Yaylada, yayla evinin yanında günlük işlerle ilgilenmekte iken Jandarma, Astsubay, Çavuş köyden bir arkadaşa ait olan iki adet tosun hayvanını otlaktan getirmekte ve hemen arkasından iki adet tosunun sahibi olan arkadaşta 4 veya 5 adet tosun hayvanı ile gelmekteydi. Jandarma, Astsubay, Çavuş yanımdan geçerken bana dönerek, “Yardım ette hayvanları yola çıkartalım” dedi ve ben de yardım ettim. Geriden gelen 4 veya 5 adet tosun hayvanı besili (semiz) idi. Ancak ilk yani Jandarma, Astsubay, Çavuşun getirdiği hayvanların besili olup olmadığını hatırlayamıyorum.

  2. Benim internet kafem var. Rüyamda internet kafeye bir sürü polis baskın yapıyordu ve bana sigara cezası yazacaktılar. O arada yazıp yazmadıklarını görmeden uyandım. 2. rüyada ise, arabama bir kişi binmek ve tur atmak istedi, ben de anahtarı verdim yanında oturdum. Tur atarken arabanın içindeyken uyandım. 2. rüyamın anlamını yazarsanız memnun olurum. Saygılar.

  3. Biz üç kişi ben ve iki arkadaşımla okulda saklambaç oynuyorduk. Alt katta bir oda var bizi bulma işi sırası bir arkadaşıma gelmişti. O odaya girerek bizim saklanmamızı bekliyordu. Okul iki katlı alt katında sadece biz vardık ve biraz karanlıktı. Arkadaşım bizi odada beklerken biz de üst katta saklanmaya çıkmıştık sonra birden bir sürü askerler jandarmalar polisler olduğunu gördüm. Kimse nedenini bilmiyordu herkes sınıflara toplanıyordu ama müdürümüzün yüzü de gülüyordu. Arkadaşım alt katta bizi beklerken benim aklım oraya gitti ama ona durumu haber veremeden sınıflara koydular bizi sanki bütün askerler vs. koridorda sıralanmıştı. Arkadaşım da alt katta bizi bekliyordu dediğim gibi alt kat korkutucu bir yerdi ve bende onun için endişelenmiştim. Sonra birden onu almak için koşarak sınıftan çıktım onunda bahçede olduğunu, bizi aradığını gördüm. Merdivenlerden inip ona sarıldım.

    1. Ben ilk sevdiğim kızı istemeye evine gidiyorum. Daha sonra kızı başkaları da istemeye geliyor. Bana vermeyeceklerini anlıyorum. İsteyen başka çocuğun anasının elini öpüyor ve çıkıyorum. Sevdiğim kızı görüyor, biraz tartışıyorum. Şehirde sanki kaos ihtilal var. Karanlık yollarda gidiyorum. Daha sonra kendimi askerlik yaptığım karakolda buluyorum. Askerliği özlüyor ve asker ve komutanlarla sohbet ediyorum. Daha sonra kendimi ve yanımda birkaç insan daha kendimi oranın nezaretinde buluyorum. Emniyet icin burada bekletildiğimizi düşünüyor ve komutana askerlik günlerinden bahsediyorum, gülüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir