Rüyada Cadde Görmek

Rüyada geniş bir caddede yürüdüğünüzü görmek, hayatta emin adımlarla yürüyeceğinize, önünüze çıkart zorlukları kolaylıkla atlatacağınıza, muradınıza nail olacağınıza;
Caddenin iki tarafını yeşil ağaçlarla görmek, hatırlı kimseler tarafından yardım göreceğinize, bakımlı düzgün bir caddede yürümek, zorlukları kolayca aşacağınıza,
Rüyada onarım yapılan cadde görmek ise işlerinizin kısa zaman da olsa ters gideceğine işarettir.
Caddede yürürken sevdiğiniz birisiyle karşılaşırsanız yakın zamanda evleneceğinize, evli iseniz bir çocuğunuzun olacağına yorumlanır.
Rüyada cadde görmek, kişinin hatalı bir iş yapacağına işarettir.
Rüyada cadde görmek, size zarar verecek bir iş yapacağınıza işarettir.
Rüyada bir caddede yürümek, sorunların üstesinden gelerek mutlu olacağınıza yorumlanır.
Caddeden ayrılmak içinde bulunduğunuz zor durumları atlatacağınız anlamına gelir.
Rüyada görülen geniş, temiz, aydınlık bir cadde başarının çok çabuk geleceğine işaret eder.
Rüyada cadde görmek, doğrulukla tabir olunur.
Rüyada bir cadde üzerinde yürüdüğünüzü görmek, doğru yolda olduğunuza, ve herkesin sizi iyi bir kişi olarak tanıdığına işarettir.
Rüyada cadde üzerinde giderken bir çıkmaz sokağa saptığınızı görmek, bazı dolambaçlı işler yapmayı düşündüğünüze, çıkmaz sokaktan çıkmayıp geri döndüğünüzü görmek, düşüncenizi uygulayamayacağınıza delalet eder.
Bir caddede yürürken bir arkadaşınıza rastlayıp, onunla kol kola birlikte yürüdüğünüzü görmek, bir iş için veya ticaret maksadı ile birileriyle ortak olacağınıza delildir.
Caddede tanımadığınız birisi ile herhangi bir iş hususunda tartıştığınızı görmek, kısa bir hastalık geçirerek bir müddet için işinize devam edemeyeceğinize yorumlanır.

Cadde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir