Rüyada Cadı Görmek

Rüyada cadı görmek, evhama kapılmaya, korkmaya, hayal kurmaya işarettir.
Rüyada cadıdan bir şey aldığını görmek, başkaları tarafından küçük düşürülmeye,
Cadının süpürgesi üzerinde gezdiğinizi görmek, havadan para kazanmaya,
Cadıyı öldürdüğünüzü görmek bütün korkularınızdan, evhamlarınızdan kurtulacağınıza delalet eder.
Rüyada cadı görmek, kişinin kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir.
Rüyada cadı görmek, kişinin kendi iradesi dışında oluşan bir probleme karışıp, zor durumda kalacağına işarettir.
Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir.
Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, tatsız dedikodu, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır.
Rüyanızda bir cadı ile arkadaşlık ettiğinizi görmeniz, hayal kurarak bazı olmayacak şeyleri yapmayı düşündüğünüze işarettir.
Rüyada bir cadının sizi süpürgesi üzerine alıp, havalarda gezdirdiğini görmeniz, kolay yoldan bir miktar para kazanacağınıza delalet eder.
Bir rivayete göre; rüyada cadı görmek kıskançlık ve fitne ile tabir olunur.
Rüyasında kişinin bir cadı ile konuştuğunu görmesi, eşiyle kavga edeceğine;
Cadının kendisine bir tılsım verdiğini görmek, bir kız çocuğu olacağına;
Cadının birdenbire ortadan kaybolduğunu görmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder.
Sevdiğiniz bir kişinin tavırlarından dolayı üzüleceğiniz anlamına gelir.

Cadı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Cadı Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Benim rüyamda cadı, sevdiğim bir insanı çatalla öldürüyordu sonra beni kovalıyor. Ben kaçarken bir anda kan, ter içinde kalkıyorum. Bu rüyalar çok sık devam ediyor. Bir açıklama yapabilirseniz çok sevinirim.

  2. Rüyamda bir cadı gördüm. Bana büyü yapıyordu ve elim kan içinde kalıyordu ama rüyamdaki rüyamda gördüm bunu. Rüyamda uyandığımda anneme bir cadının bana büyü yaptığını ve yaptığı büyünün bir kelimesini hatırladığımı söylüyordum M harfi ile başlıyordu ama unuttum şuan sonra uyandım. Rüyadan anlamını söyleyebilir misiniz? Çok değişik bir rüyaydı merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir