Rüyada İkramiye Görmek

Rüyada hak edilmiş bir işten dolayı ikramiye aldığını görmek, gayret ve emeğinin karşılığının takdir edilmesine; müşterek bahis ya da piyangodan ikramiye çıkması, boş kuruntu ve sonu olmayan iş ve düşüncelere delalet eder. Daima iyiye yorulur. Kazançtır ve hatta aynen çıkabilir.

Bkz: Amorti, Piyango

Rüyada size veya çok yakından tanıdığınız bir kimseye büyük ikramiye isabet ettiğini görmek, size veya o kimseye bir belanın yaklaşmakta olduğuna ve bunun için önceden tedbir almanız gerektiğine işarettir. Bir yorumcuya göre, ikramiye isabeti amansız bir hastalıkla da yorumlanmaktadır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kendisine veya tanıdığı birisine büyük bir ikramiye çıktığını görürse, dinden para çıkacağına veya bir musibet ve belaya uğrayacağına işaret eder.

İkramiye

“Rüyada İkramiye Görmek” için bir yorum

  1. Merhaba. Rüyamda üstü jelatinle kaplı bir kâğıtta beyaz bir arabanın adı yazıyordu. Arabayı daha sonra bana veriyorlardı. Genel bir çekiliş olduğunu görmedim ama bana kâğıtta yazan arabayı veriyorlardı ancak arabayı sürmekte zorlandım. Koltuk ayarsız ve arabanın pedalları çok işlemiyordu ama arabam olduğuna seviniyordum. Bu arada gerçek hayatta arabam yok. Kura piyango rüyalarının tabirlerine baktım, bir belanın yaklaştığı vs. yazıyor. Gerçekten de aylardır endişe ettiğim bir muhtemel bir olayın yaklaştığını hissediyorum. Önlem almam gerektiği yorumlar arasında. Nasıl hareket etmeliyim? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir