Rüyada İç Çamaşırı Görmek

Rüyada iç çamaşırı görmek, çok değerli hediye demektir. İç çamaşırını çıkarmak ise, eğer dikkatli olunursa hafif atlatılacak hastalığa işarettir. Rüyada kirli iç çamaşırı görmek, değer verdiğiniz bir insanı ihmal ettiğinize eğer gerekli özen ve ilgiyi göstermezseniz o kişiyi kaybedeceğinize delalet eder.

Bkz: Fanila, Çamaşır, Çamaşır Yıkamak, Külot , Atlet

Rüyada iç çamaşırında kan görmek, yaşadığınız ve etkilendiğiniz sorunları temcit pilavı gibi sürekli hayatınızın merkezine koyuyorsunuz ve bu durum yakınınızdaki insanları olumsuz bir şekilde etkiliyor demektir. Böyle bir durumda yapılması gereken et doğru şey geçmişe bir set çekip geleceğe bakmaktır.

Rüyada hiçbir yerini kapatmayan iç çamaşırı görmek, ilişkinizde yorucu ve sizi yıpratan olaylar yaşasanız da partneriniz ile birlikte bu olayları aşacağınıza ve daha mutlu bir ilişkiniz olacağına delalet eder.

Rüyada iç çamaşırını pazara çıkarıp satmak, bazı önemli kararlar alacağınız bir döneme girdiğinizi gösterir. Bu dönemde başkaları yerine, kendi düşüncelerinizi önemsemeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada iç çamaşırınızı üstünüze giyerek bir an önce mahrem yerlerinizi kapattığınızı görüyorsanız, etrafınızdaki bir insandan size bir iyilik dokunabilir ve buna cevap olarak da siz o insana faydalı olmaya çalışacaksınız demektir.

Rüyada iç çamaşırınızı üstünüzden çıkardığınızı görmek, karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirmek konusunda daha gözü açık davranmanız gerektiğine ve bu fırsatları kaçırmamak için çeşitli hareketler yapmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada iç çamaşırı ile yıkandığını görmek, kendini bir konuda arındırmaya çalışırken aslında hala bir şeylerin gizli kapaklı kalmasına çalıştığının ve kendine de itiraf edemediğin sıkıntıların ya da komplekslerin var demektir.

Rüyada birden fazla erkek ve kadın iç çamaşırını bir arada görmek, bir sürü ailevi olayın, karışıklığın karmaşanın olacağına, birden fazla insanın bir konu ile ilgili fikir yürüteceğine işaret eder.

Rüyada erkek birinin bayan iç çamaşırı görmesi, aşk ve cinsel hayatınızda aktif olduğunuz bir zamanda olduğunuza işarettir. Duygu ve cinsel yoğunluğun arttığı bu dönemlerde, yoğun bir ilişki yaşayacaksınız demektir.

Rüyada kadın birinin erkek iç çamaşırı görmesi, bir erkeğin sorumluluğunu üstüne alıyor ve o sorumluluğu yerine getirmek için çok fazla çaba harcıyor demektir. Rüyanızda erkek birisinin bayan iç çamaşırı giydiğini görmek, son günlerde sizi olumsuz etkileyen konuları bir kenara bırakmanız gerektiğine ve kendinizi olumlu düşünmeye yöneltmeniz gerektiğine delalet eder. 

Rüyada bir bayanın erkek iç çamaşırı giydiğini görmek, işiniz veya ailevi bir konuda bir adım atmanız gerektiğine ve her şeyin istediğiniz gibi olacağına işarettir.

Rüyada sokakta iç çamaşırıyla dolaştığını görmek, bir konuda bütün açıklığınız ile kendinizi ifade ettiğinizi, duygu ve düşüncelerinizi hiç kimseden ve hiç bir şeyden korkmayarak açığa çıkardığınızın işaretidir.

İç Çamaşırı

“Rüyada İç Çamaşırı Görmek” üzerine 34 yorum

 1. Rüyamda kız kardeşim eşinden ayrılmış başkasıyla evlenmek üzere ayrılmakta olduğu evinden valizini hazırlamış. Valizi bende, eniştem içindekileri görmek istiyor. Valizi açıyorum, içindekileri çıkarıyorum. İlk çıkanlar eniştemin iç çamaşırları sonra kız kardeşimin alt iç çamaşırları çıkıyor, çok sayıda 10 tane gibi. Bu arada başka paçavralar da var bunlara paralar iğnelenerek gizlenmiş, birtanesini enişte görüyor ama çok fazla önemsemiyor. Fakat diğer parçalarda da gizlenmiş paralar var, ben onları enişteme göstermiyorum…

  1. Sevgili Şadan,
   Rüyada valizini alıp bir yerden bir yere giden kişi hayatında bir değişiklik yapacak demektir. Rüyanızda kız kardeşinizi görmeniz onun için endişelendiğinizin habercisidir. O ve eşinin iç çamaşırlarını bir arada ve çok şekilde görmeniz sadece onları ilgilendiren bir konuda bir çok kişinin konuya dahil olacağına kötü niyetli olmasa da ileri geri konuşup ortalığı karıştıracağına işaret eder. Rüyada paçavralara iğnelenmiş paralar görmek belli belirsiz büyü veya nazardan korktuğunuza işaret eder ama muskalar yerine paçavralara para bağlanmış olduğunu görmeniz aile içi sorun yaratan şeyin maddi sıkıntılar olduğunu gösterir.
   Hayır olsun inşallah.

 2. Rüyamda toprak kaplı bir damın üstünde bir köşede iç çamaşırım varmış babaannemin evinin damıymış ama babaannem şimdi çatılı bir evde oturuyor. Kimse orada olduğunu bilmiyormuş dama çıkıp orada olduğunu görüyorum ve içimden “Kimse görmeden orada kalsın” diyorum. İç çamaşırı büyülüymüş.

 3. Rüyamda siyah dantelli iç çamaşırı gördüm ve bir kadının cinsel organını gördüm. Galiba o kilot ona aitti.

 4. Rüyamda siyah bir sutyen ile dolmuşa biniyordum. Çok utanıyordum ama kıyafet yoktu giyeceğim sonra bir adam geldi ve bana hırkasını verdi, çok sevindim ve hemen giydim. Sonra onunla yan yana yolculuğa devam ettik.

 5. Rüyada bir erkeğin belden aşağısını iç çamaşırıyla görmek, nedir? Cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 6. Rüyamda eski sevgilim çalıştığım iş yerine gelmiş. Ben de tam çıkmak üzereyim. Herkese “İyi günler” diyorum. Ona da “Görüşürüz” diyorum, çıkıyorum. Takım elbise giymişti ve bana hiçbir şey demiyordu. Çıkışta görürüm nasıl olsa diyorum, kendi kendime ama otobüse binince aklıma geliyor, unutmuşum. Sonra arkadaşlarla kalabalık bir ortamda yerde oturuyoruz. Eski sevgilim benim en yakın bütün kız arkadaşlarımla irtibata geçmiş, bana yakın olmak için. Onu yere yatırıyorum, yanaklarını sıkıyorum, mutlu oluyorum. Sonra bir ara ayağa kalkıyor, üstünde şort ve tişört var. Ben yerde oturuyorum, o da başımda duruyor. Benim üzerimi değişmem gerekiyormuş. O da elimden tutup, beni bir odaya götürüyor. Onun kolunda benim fotoğraf çantam ve sütyenim asılı. Odaya girince o görmesin diye kolundan alıp bir kenara koyuyorum. Ona arkam dönükken pembe çiçekli beyaz bir kumaş görüyorum. Ona yüzümü dönüyorum. Tam karşıma geçiyor. “Seni çok özlemişim” diyorum.

 7. Rüyamda erkek kuzenim, bayan iç çamaşırı almış kendisi için. Ben de şaşkınlıkla bakıyorum. Ne demek?

 8. Rüyamda sevgilimi gördüm. Siyah uzun bir dantel vardı üzerinde. üst taraf dekolte olsa da zaten içindeki her şeyi apaçık gözüküyordu. Çok kızıyordum ona anneden böyle giyindiğini ama sanki o göstermekte ısrarlıydı. İç çamaşırları da siyah renkti ve onlarda danteldi. Apaçık her yeri gözüküyordu sanki hiç bir şey giyinmemiş gibiydi. Sonra ikimizi bir fuarda gördüm. İkimizin de eski patronu olan birisi, kırmızı kalemleri eşantiyon olarak dağıtıyordu. Ben sordum eski patrona “Bunların üzerinde markası yok?” O da dedi ki “Başkalarına ait bu kalemler bizden dağıtmamızı istedi de ondan.”

  1. Sevgili Şahan bey. Sen uzun seks yapmadığından dolayı bir abazanlık olmuş o yüzden eski sevgiliniz rüyanıza girmesi gayet normal. Bu sizin acilen mastürbasyon yapmak suretiyle içinizdeki sıkıntıyı boşaltmanız gerektiği gösteriyor.

 9. Sevgilim rüyasında beni arkadaşlarıyla otururken yanına gelip soyunduğumu ve sadece külotumla kaldığımı ve külotumun ön tarafının sapsarı pis olduğunu görüyor. Arkadaşları sevgilimi eleştiriyor. Yorum yapar mısınız? Teşekkürler.

 10. Rüyamda sık sık toplum içinde etrafımda insanlar varken üst tarafım giyinik vaziyette fakat kendimi donsuz görüyorum ve kendime kızıp donumu ve pantolonumu giymeye çalışıyorum fakat etrafımda insanlar olduğu için rahat yapamıyorum ve mahrem yerlerimi kapatmaya çalışıyorum sonra tam donumu giyerken uyanıyorum.

 11. Rüyamda bir erkek arkadaşımı gördüm eşi onun iç çamaşırını yıkamamış ve oda temiz iç çamaşırı kalmadığı için komşusundan iç çamaşırı alıp giymek zorunda kalmıştı ancak çamaşırlar biraz yaşlı kadın iç çamaşırına benziyordu rüyama yorum yaparsanız sevinirim teşekkür ederim.

 12. Rüyamda kız arkadaşımın bir sürü iç çamaşırı vardı ve bana o çamaşırları kızıyla birlikte kullandıklarını söyledi.

 13. Rüyamda karım bana temiz ve güzel katlanmış beyaz atlet ve külot veriyordu (erkek iç çamaşırı) bunun anlamı nedir?

 14. Komşumun balkonunda ve evinde erkek atleti ve külotu asılı idi, rengi beyazdı bu ne demektir? Ayrıca eltim bana rüyamda ben senden daha güzelim demesi ne demektir?

 15. Rüyada âşık olduğum kişinin evinde kız kardeşiyle iç çamaşırıyla oturuyoruz ve onun beni öyle görmesi ne anlama gelir?

 16. Merhabalar. Ben rüyamda pazarda gezinirken iç çamaşırı satan birinde renkli çamaşır aldım pembe renkli üstünde zincirleri vardı diğeri siyaha bir badiydi. Alırken de sevgilimi görünce giyerim diye düşündüm şimdiden teşekkürler.

 17. Rüyada iç çamaşırımda leke şeklinde adet kanı gördüm. Acaba çocuğum olacağına delalet ediyor olabilir mi? Çünkü benim çocuğum olmuyor tedaviye rağmen olmuyor.

 18. Rüyamda çok sevdiğim şeyhimi görüyorum. Bir evin kapısının önüne geliyoruz, bana bir eşya ile beraber (AFEDERSİNİZ)siyah renkte kadın kilodu hediye ediyor, baştan anlam veremiyorum, bana verilmedi herhalde diye, şeyhim gülümseyince hediye olduğunu anlıyorum. Hayret içinde kalıyorum.HAYROLSUN

 19. Rüyamda teyzemin kızını gördüm ama o atletiyle karsımda masada oturuyorduk göğüsleri görüşüyordu bana bakıyordu konuşsana diyordum hiç konuşmadı benimle. Ne anlama geliyor acaba?

  1. Gördüğün rüya uzun zamandır yaptığın bir iş ailen tarafından öğrenileceğine işarettir evleneceksin eğer bekarsan ailen arasından biri ölebilir Allah korusun neyse Allah yardımcın olsun

 20. abim rüyasında kendi çıkardığı kirli iç çamaşırını, benim hoşlandığım erkeğin eline alıp vitrinine süs diye koyduğunu görmüş? Nasıl yorumlanır bu acaba?

 21. Ben rüyamda banyodan çıkmışım kirli çamaşırlarım yatağımın üstündeydi bu ne demek ve hemen ertesi gün temiz çamaşırlar gördüm bu ikisi bağlantılı mı ne anlama geliyorlar?

 22. Rüyamda sevgilim yanımdaydı. Bir anda iç çamaşırlarımın olduğu çekmece açıldı. İçinde rengârenk bir suru çamaşır vardı. Kimisi bende olanlar, kimisi bende hiç olmayan ama yeni ve rengârenk bir sürü iç çamaşır çekmeceye dizilmişti. Ben de erkek arkadaşımın görmesinden utandığım için çekmeceyi kapatmaya çalıştım ancak tam kapatırken bu sefer o tuttu, çekmeceyi açtı. Ne anlama geliyor acaba?

  1. Fırtınalar kopan ama kimseye belli etmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi çoğu kez yüreği yangın yerine dönmüş olsa da bunu kimselerle paylaşmaz, içine atar ve susar. Her türlü duygusunu içinde yaşar. Bazı rüya tabirlerine göre iç çamaşırı pahada çok değerli olan şeylere işaret eder. Ziynet eşyalarına, pahalı kıyafetlere ve pahalı cihazlara işaret olarak kabul edilir. Allah hayır etsin iyi günler

 23. Rüyamda okuldan çıktığımı ve annemin de yanında olduğunu gördüm sonra biz eski mahallemizdeydik ben dondurma almak için gidiyordum o sıra tişörtümü çıkardım sadece üzerimde affedersiniz üstlüğüm vardı sonra annem bana ikide bir o bölgemi kapatıyordu sonra asansöre binmeye geldik birden bir kadın bana ayıp değil mi dedi bende yok canım dedim bu ne anlama geliyor

 24. Rüyamda tanıdığım bir erkeğe bembeyaz yeni bir atlet giydirdim. Anlamı nedir? Duştan çıkmıştı atletini ben giydirdim.

 25. Ben bir aydır rüyada koze görüyorum. Kozeyle arkadaş olmuşuz. Bir seferindeyse koze beni aldatmış, başkasıyla arkadaş olmuş. Nedir bu kozenin rüyada yaptığı?

 26. Rüyada iç çamaşırımı yani külodumu çıkarmış elime almış külodumun kirli ve kir üzerinde kendi pisliğim olduğunu görmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir