Rüyada Islık Görmek

Rüyada gece ıslık çalmak, iyiye yorulmaz. Islık sesi işitmek, bazı üzücü haberler nedeniyle planlarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız demektir. Kalın ıslık sesi, görenin yakınlarına hoşgörülü yaklaşması gerekir demektir. Tiz ıslık sesi, hiç beklenmedik bir zamanda para kaybedeceğine yorulur.

Ayrıca bkz: Gaipten Ses Duymak

Rüyada ıslık sesi duymak, üzücü haberlerden dolayı planlarınızı değiştirmek zorunda kalacağınızın işaretidir. Islık çalmaksa mutlu olacağınız anlamındadır. Aynı zamanda Yaklaşan uğursuzluğu haber verir.

Rüyada herhangi şekilde olursa olsun ıslık çalmak veya ıslık sesi duymak habere işarettir. Gece işitilen ıslık sesi veya çalınan ıslık, hayırlı değildir. Islıkla bir melodi veya şarkı ya da marş çaldığını gören veya çalındığını işiten müjdeli bir haber alır. Bazılarına göre: Rüyada ıslık çalmak iyi ve hayırlı değildir. Çünkü harama, yol kesmeye, zenginler için kedere delalet eder. Bazılarının dediğine göre, münasip olmayan işleri ve halleri irtikaba işarettir.

Rüyada ıslık sesi duymak, birtakım üzücü haberlerden dolayı planlarınızı değiştirmek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Islık çaldığınızı gördüyseniz, bu, mutlu olacağınız anlamına gelir.

Rüyada gece/akşam vakti ıslık çalındığını görmek, iyi olmayan sonuçlara; tiz ıslık, para kaybetmeye; kalın ıslık, tanıdıklara karşı daha iyi davranmak gerektiğine işaret eder. Rüyada ıslık çalmak, kötü bir davranışınızdan dolayı uyarı alacağınıza, üzüntüye; ıslık çalındığını duymak, kötü bir haber almaya işarettir.

Islık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir