Rüyada Isırgan Otu Görmek

Üzücü laf, dedikoducu kadın, acı söz olarak yorumlanır.

Ayrıca bkz: Dikenli Ot, Güzel Kokulu Ot

Rüyasında ısırgan gören bir kimsenin bahtının açık olacağı ve bol para kazanacağı şeklinde birçok yorumlar yapılmaktadır. Fakat birçok tabircilere göre, ısırgan görmek, daima kötü bir haberle karşılanacağına yorumlanmaktadır. 

İbn-i Sirin’e göre: rüyada ısırgan görmek, talihsizliğe ve başarısızlığa delalet eder, ama çalışmakla bu kötü yorumların önüne geçilmesi de mümkün bulunmaktadır.

Rüyada ısırgan yemek ise, genellikle kötü bir habere işarettir. Bazılarına göre; rüyada ısırgan otu görmek, dostça başladığınız bir ilişkiden çok kötü davranışlarla, üzgün ve acılı ayrılacağınıza işarettir. 

Rüyada ısırgan görmek bazı yorumculara göre de, aile hayatınızda sizi üzecek bazı olayların geçeceğine tabir olunur. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ısırgan otu görmek, refah ve saadetin artacağına işarettir. Bazı tabirciler ısırgan görmek, kötü bir habere işaret eder, demişlerdir. Rüyada ısırganı yemek ise başarısızlık ve kötü bir habere işarettir.

Rüyada ısırgan otu görmek tabiri; kötü yoldaki kötü huylu bir kadının peşine düşerek üzüntülü günler geçireceğinize, kendinize ve etrafınızdaki insanlara daha dürüst davranmanız gerektiğine işarettir.

Isırgan Otu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir