Rüyada Alın Görmek

Ayrıca bkz: Alın ve Yüz

Bir kimsenin rüyada alın görmesi, insanlar arasında rütbe ve makamının yüksek olmasına, sözü dinlenen bir kişi olmasına delalet eder. Alında görülen kırık ve leke gibi kusurlar, bu durumun tam zıttı ile tabir olunur.

Rüyada alında secde izi görmek, din ve takvaya, insanlar arasında şöhrete delalet eder.

Rüyada alında ceviz, badem, ya da ondan büyük veya küçük fazlalık görmek, erkek çocuk sahibi olunacağına işarettir. Kişinin alnının rengini solmuş bir halde görmesi, o kişinin borca gireceğine delalet eder.

Rüyada kişinin yüzü üzerinde parlayan bir çizgi olduğunu görmesi ise, hayır ve menfaat ve evlat sahibi olmak ile tabir olunur.

Rüyada alnı parlak bir halde görmek, kişinin dini itikadının sağlam ve güzel olduğuna delalettir.

Rüyada alnın demir, bakır veya taştan olduğunu görmek, polis ve şehrin idarecileri hakkında hayırdır. Bu rüya, bunların haricindeki insanlar için, halkın nefretini kazanmalarına delalet eder.

Rüyada alın görmenin altı ayrı tabiri vardır:

1-Makam sahibi olmak,

2-İzzet sahibi olmak,

3-Zengin olmak,

4-Evlat sahibi olmak,

5-Geçim derdinin azalması,

6-Dini inancın artması.

Alın

“Rüyada Alın Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyada alından vurulmak ne demek? Askeriyede silahlar bombalar birilerini kovalarken alnımdan vuruluyorum. Komutanlar tepkisiz kalıyor bir yandan da yaşayacaksın diye sesler geliyor… (erkek kardeşimin rüyası)

  2. Merhaba gördüğüm rüya beni çok etkiledi ve ne anlama gelebileceğini çok merak ediyorum. Evlenmeyi düşündüğüm insanla ilgili merak ettiğim soruların hepsi o kişinin alnında kalemle yazılmış ve cevapları da verilmiş. Tuhaf olan hepsinin alnında yazıyor olması. Acaba ne çıkarabilir bu rüyadan, yorum olarak? Teşekkürler.

  3. Alnımdan defalarca sevdiğim kişi tarafından öpüldüğümü gördüm. Bu ne demek acaba?

  4. Alnımda yaranın içinde küçük kurt olduğunu gördüm sıktım ve onu çıkarttım. Bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir