Rüyada Havuç Görmek

Hayır ve menfaate, meramını kolaylıkla anlatan kimseye, Üzeri topraklı, çamurlu havuç zorluk ve çetinliğe, bir şeyden men etmeye yahut menedilmeye delalet eder.

Zengin ve sağlıklı bir yaşamın simgesidir. Havuç yemek, iyi kalpli bir insanla erken yaşta evlilik yapacağınızı haber verir.

Bir yerde havuç topladığını gören kimse çok çalışmasına rağmen az para kazanır demektir. Fakat rüyasında havuç satın alan işlerini kolaylıkla yoluna koyar ve para sıkıntısı çekmez anlamındadır. Havuç yemek mide ve karaciğerle ilgili bir hastalığa yorumlanır.

Zenginliğin ve sağlıklı bir yaşamın simgesidir. Rüyada havuç yediğinizi gördüyseniz, bu, iyi kalpli bir insanla erken bir evlilik yapacağınızın işaretidir.

Rüyasında bir yerden havuç topladığını gören çok uğraşmasına karşın az para alır.

Rüyada havuç görmek iyi değildir. Çiğ veya pişmiş olarak havuç yediğini görmekte bir zarar yoktur. Belki zah-metle elde edilecek bir menfaate delalet eder. Bazılarına göre havuç yemek hastaliga işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen havuç, kaba ve çirkin bir insandir. Rüyada elinde bir havuç oldugunu gören kimse, zor bir işle uğraşsa bile is kendisine kolay gelir. Yorumcular havuç gören ve onu yiyen kimse üzüntü ve kedere düşer, dediler, ayrica, havuç yiyen hayır ve menfaate işarettir, denilmiştir.

Havuç, derdini kolaylıkla anlatan kimsedir. Bundan dolayi elinde havuç oldugunu gören, bulundugu çetinlikten veya hapislikten kurtulur.

Bir yerde havuç topladığını gören kimse çok uğraşmasına rağmen az para alır. Fakat rüyasında havuç satın aldığını gören işlerini kolaylıkla yoluna koyar ve para sıkıntısı çekmez. Havuç yemek mide ve karaciğerle ilgili bir soruna işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir