Rüyada Hala Görmek

Rüyada hala görmek, elde edeceği nimete işaret eder. Baba ve amcaya yahut elde edilecek dünyalığa delalet eder.

Rüyada hala ile dertleştiğini görmek, derdinize derman bulacak bir büyüğün hayatınıza gireceğine işaret eder.

Alakalı rüyalara da bkz: Ölüm Görmek, Azarlanmak, Gülmek, Şefkat

Rüyada ölmüş halanızı görmek, sıkıntılarınızdan kurtulmak için çok fazla beklemeyeceğinize delalet eder

Rüyada halanın öldüğünü görmek, bir arkadaşınızın sizden sakladığı bir şeyi öğrenip ona karşı soğuyacağınıza delalettir.

Rüyada halanın kızması azarlaması, bir yanlışınız yüzünden çok üzüleceğinize ve hasta olacağınıza işaret eder.

Rüyada halanın şefkat gösterdiğini görmek, baba tarafından bir yakınınız sayesinde güzel bir işe yerleşeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada halayı iyi halde ve gülerken görmek, farketmeden bir harama girerek yüklü miktarda para elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada halayı bedbaht bir halde, ağlarken görmek, birisiyle tanışacağınıza ama ne yazık ki bundan bir şekilde zarar göreceğinize delalet eder.

Rüyada halaya sarılmak, hevesle bir işe başlayacağınıza ve hevesiniz doğrultusunda çok çalışıp başarı elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada halanın çocuk sahibi olduğunu görmek, işinizde bir değişikliğe gideceğinize, ya bulunduğunuz yerde ya da yeni bir yerde işe başlayacağınıza delalet eder.

Hala

“Rüyada Hala Görmek” üzerine 10 yorum

  1. Rüyamda halam elini omzuma atmış. Biraz yüksekte amcam orayı düzenliyor, düğün gibi bir şey varmış, ona hazırlıyor zemini. O zeminin bir basamak altında büro gibi bir yer. 2 bayan var biri oturuyor, diğeri dans ediyor ama 2 sinin de cinsel organını görüyorum. Bu arada rüyamda dağlık bir yerdeyiz.

  2. Benim halam 2005 tarihinde vefat etti, kendisini çok severdim, o da beni çok severdi. Ben onu 2013’te rüyamda gördüm, rüyam şöyle: Halam evimize gelmiş kucağında 2 veya 3 aylık bir bebek ve babamla konuşuyordu, ben de odamda yatıyordum, onların sesiyle kalktım. Oturma odasına gittim, kapıyı açtım, karşımda halam, kucağında bebek, yaşlı gözlerle bana baktı, ben de ona baktım ve hemen koşarak sarılıp elini öptüm ve sanki yıllardır bir birimizi görmemiş gibi hasret giderdik.

  3. Benim rüyam şöyle, halam ağlayarak bize geldi ve dedi ki “Oğlum beni rahat bırakmıyor” dedi. Sonra birden “hastayım” dedi. “Eğer biriniz bana bakabiliyorsanız bakın. Bakamıyorsanız ben gidiyorum” dedi bitti.

  4. Rüyamda halamın evinde yeni yıkanmış hindiba otu ve marul yiyordum. Otlar taze ve çok güzeldi. Bol bol yedim.

  5. Rüyamda kısacıktı rüyam, sabah 8 e karşı gördüm. Özel bir meselemiz vardı aile ile ilgili onu burada yazamayacağım. Halam vefat etmişti. Halam rüyama geldi bana bir soru sordu, cevabını verdim sonra kaçtı gitti “Ben gidiyorum” dedi.

  6. Merhaba, rüyamda ölen anneme hacdan gelen bir pardösü giydiriyorum ama dar geliyor ama “Söküp yeleğimi tamamla” diyor. Halam da “Tamam” diyor.

  7. Rüyamda 4 ağaç vardı bahçemizin ortasında bir tanesini kaldırınca rüzgar esiyordu sonra annem onu kaldırıp bir daha bahçemizin arka tarafına götürmemi söylüyor. Halamlar da o ağaçları birlikte dikip konuştuklarını gördüm.

  8. rüyamda halamı boşanmışken gördüm. Sonra eniştemi gördüm. rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir