Rüyada Alay (Askeri) Görmek

(Bakınız; Ordu)

Rüyada bir alay asker görmek, sıkıntıların sona ereceği ve kişinin hiç ummadığı bir olay sayesinde huzura kavuşacağına delalettir.

Rüyanızda asker olarak bir alayda eğitim görmekte veya subaylık yapmakta olduğunuzu görmek, büyük bir hükümet adamı tarafından yardım ve iyilik göreceğinize işarettir.

Rüyada bir alayda bir geçit töreninde bulunduğunuzu görmek, kafile halinde bir başka memlekete gidip ticaret konusunda anlaşmalar yapacağınıza veya çocuğunuzu bir üniversiteye veya bir liseye yazdıracağınıza işarettir.

Rüyanızda bir asker ile birlikte en önde bayrak taşıdığını görmek, yaşadığınız yerde ün sahibi olup, adınızın unutulmayacak bir şekilde hatırlanacağına delalet eder.

Rüyada alay görmek, gün içerisinde işinizde bir aksilik olacağına; kendinizi bir alayın içinde görmek, iş hayatında büyük bir zarara uğrayacağınıza delalettir.

Rüyada cenaze alayı görmek, aileye felaket geleceğine, kötü bir haber alınacağına; düğün alayı görmek, aile fertlerinin artacağına, işte sürekli kar elde edileceğine, mutlu bir ihtiyarlık geçirileceğine işaret eder.

Rüyada askeri alay görmek ise, çevrenizdeki dostlara güvenemeyeceğine, zarar görülebileceğinize ve iftiraya kurban gidilebileceğinize işarettir.

Alay (Askeri)

“Rüyada Alay (Askeri) Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda annemle birlikte askere yazılıyoruz. Bunun anlamı ne ola ki? Yardımcı olursanız sevinirim. İsmim de doğrudur.

  2. Sabah ezanından önce rahmetli babamı lacivert takım elbise, elinde şemsiyesiyle gülümseyerek ayakkabı mağazasına giriyor ve arkadaşıyla kucaklaşıyor. Babamı askere çağırdıkları için kendisine yeni bir ayakkabı alacakmış. Tesadüf annem ve ben o mağazadayız sonradan eşim ve arkadaşlarım da geliyorlar. Babam çok sevinçliydi gülümsüyordu. Ne anlama geliyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir