Rüyada Alarm Görmek

Ayrıca bkz: Uyarı Görmek

Rüyada herhangi bir tehlike için alarm verildiğini görmek, her türlü korku ve endişeden emin olmaya, güvenli bir geleceğe, mutlu ve mesut bir evlilik yapmaya işaret eder.

Rüyada alarm çaldığını duymak, içinizde bazı gizli korkuların var olduğunun işaretidir. Bu tarz bir rüya sonrasında seyahat ederken dikkatli olun ve özel hayatınızdan kimseye bahsetmeyin.

Rüyada alarm düdüklerinin veya zillerinin sesini duyan bir kimse dış dünyadan bir uyarı alıyor demektir, bu nedenle dikkatli olmalarında fayda vardır.

Rüyada sabah alarmının çaldığını ancak uyanamadığını gören kişi bir iki işinde tedbirsizlik yapacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada sabah çalan alarmı sürekli durdurduğu için işine geç kalan kişinin yeni bir amiri olduğuna yorulur.

Rüyada bir yangın alarmı duymak eğer kaçınmazsanız ciğerinizin çok yanacağı bir musibetle karşı karşıya geleceğinize delalet eder.

Rüyada saygı duruşu için alarm verildiğini duymak yakın bir tanıdığınızın vefat edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir yığın alarm saatini yan yana görmek bir işinizi zamanında yetiştiremeyeceğinize dair çok ciddi bir endişe duyacağınıza delalet eder.

Alarm

“Rüyada Alarm Görmek” için bir yorum

  1. Benim gördüğüm alarm şöyleydi: Tanımadığım üç insan ikisi erkek, biri kadın ve yetişkindiler 25 yaşında gibi ve biz bir eve yeni taşınıyorduk gibi bir olay vardı. Yahut biz o evi üs olarak kullanıyorduk ama o iki katlı evin son merdiven basamağında bir alarm vardı ve her çıkışımızda ötüyordu sanki hırsız veya casuslara karşı haber almak içindi. Ama sonra ben bu alarmdan rahatsız olup onu kapatıyordum. Sizce bu benim içimde tuttuğum gizli yaşantımdan bazı sırları birilerine daha mı, anlatacağımın göstergesi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir