Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

“Rüyada Gelin Görmek” üzerine 25 yorum

 1. Dün gece yatsı ve sabah namazının peşinden sevdiğim kız benim için hayırlı mı değil mi diye öğrenebilmek için 2 Şer rekat istihare namazı kıldım ve yattım. Rüyamda bir düğün gördüm. Gelinin üzerinde yeşil renk bir gelinlik vardı. Ancak ne ben damattım ne de sevdiğim kız gelindi. İkimiz de rüyanın içinde değildik. Daha sonra bir cenaze haberi aldık. Ama cenazeye gidemeden uyandım. Sizce neye yorumlamalıyım rüyamı?

  1. Rüyamda arabadan 2 tane gelin çıkıyor. Elimde karışık, yırtık da olabilir gelinlik var üzerime atıyorum. İnsanlar beni gelin sandıklarını düşününce hemen çıkarıyorum. Sonra normal kıyafetlerimle düğünü izlerken arkamda eski sevdiğim vardı.

 2. Ben eşimden boşandım fakat annemin bazı gördüğü rüyalar zamanla gerçekleşmektedir. Annem geçenlerde eski eşimi rüyasında eve doğru gelirken yolda görmüş anneme “Ben geldim” demiş. Annem de “Kızım sen gitmiştin” demiş. Ne anlama gelir, bu rüya?

 3. Ben rüyada gelin olduğumu gelinlik giydiğimi gördüm ama kendim evliyim, çocuklarım var.

 4. Selam. Ben 19 yaşında bekarım. Rüyamda dışardaydım. Toplu gelinler ve damatlar vardı, fotoğraf çekiyorlardı. Ben de tam fotocunun yanındaydım. Ben de çektirmek istiyordum ama param yoktu. Sizce anlamı ne olabilir? Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

 5. Ben rüyamda ölmüş halam ve kızıyla birlikteyim. Kızı mavili beyazlı bir gelinlik giymiş. Elinde rengarenk çiçek tutuyor ama duvağı yok. Halam bunu beğenmeyip gri balo kıyafetine benzeyen gelinlik giydiriyor. Güzel bir kıyafet ama kuzenim bunu istemediği için ilk giydiği mavili beyazlı gelinliği alıyoruz. Acaba bu rüyanın yorumu nedir? Kuzenim bekar ve evlenmek istediği biri de var şu anda.

 6. Rüyamda bir düğündeyim. Takı sırasına girdim ve geline altın bilezikler takıyordum. Gelin güzel ve gelinlik beyaz ve temizdi.

 7. Merhaba, ben eşimden ayrıyım ama henüz boşanmadık. Dün gece rüyamda çok sevdiğim bir köylümün eşinin bana beyaz bir gelinlikle gelin geldiğini gördüm. Bu ne anlama geliyor? Yorumlarsanız sevinirim.

 8. Ben de rüyamda gelin gördüm, bizim bahçeye girdi, düğünden kaçıyordu, istemediği biriyle evleniyordu sonra uyandım. Bunu nasıl yorumlamalıyım ve bu aralar çok rüya görüyorum.

 9. Rüyamda güzel gelin olmuştum. Herkes çok güzel olduğumu söyledi bana. Acaba nasıl yorumlanır bu rüya?

 10. Evli olan arkadaşımı tekrar başka biriyle evlendiğini görüyorum. Bu rüyayı 2.defa görüyorum daha önce de başka bir arkadaşımı gelin olarak görmüştüm.

 11. Rüyamda ablamla birlikte gelinlik giydiğimi gördüm. Fakat bir kurt sürekli üzerimdeki gelinliği parçalamaya çalıştı fakat beceremedi. Babam kurtardı beni. Ne anlam çıkarmalıyım ben bu rüyadan?

 12. Rüyamda iki ablamın gelinlik giyindiğini gördüm. Ablalarımın ikisi de evli ama rüyamda gelinlik giyinmiş olmaları ne anlama geliyor?

 13. Rüyamda iki ablamın gelinlik giyindiğini gördüm. Ablalarımın ikisi de evli ama rüyamda gelinlik giyinmiş olmaları ne anlama geliyor?

 14. Rüyamda güzel bir gelin olduğumu ama sürekli ağladığımı gördüm. Evli ve bir çocuk annesiyim. Ne anlama geliyor acaba?

 15. Ben evimin kapısını açtığımda belirli bir mesafeden üç gelinin bana bakıyor olması nedir?

 16. Rüyamda gelinlik giydim. Gelinliğim çok güzel ve temizdi, duvak çok uzundu. Annem geldi sordu “Kiminle evleniyorsun?” dedi. Ben de “Bilmiyorum” dedim. Biri geldi ve elimi tuttu. Annem “Kumar oynuyorsun” dedi. Evin kapısından çıktım ve çıkarken “Kaderim bu değildi. Ben memur olacaktım” dedim. Arkadaşım tebrik etti ve babamın elini öptüm. Babam ağlıyordu, “Hayırlısı böyleymiş” dedim. Sizce neye yorumlanır?

 17. Birkaç gün üst üste çok güzel üzeri açık bir arabada güzel bir gelinle ve çok neşeli olarak güldüğünü görüyorum. Rüya tabirinden baktım çok iyi sen meraklısın diye ilişkilendirdi. Sana gönderiyorum telefon edeceğim sana. Selam ve sevgilerle hepinizi öpüyoruz.

 18. Dün gece rüyamda acele beyaz gelinlik giyerek aynada kendime baktım ve sonra kapıdan dışarı çıkarken uyandım

 19. Benim gördüğüm bir rüya var. Lütfen tabir edin,bir türlü tabirini bulamadım. Rüyamda camdan dışarı bakıyorum kaynana ve kayın babası yeni evlenen gelini önce dövüyor sonra bu buğday biçilen alet var ya hilal şeklinde onunla karnına vurarak öldürüyorlar. Gelin yere yatıyor ve kayın babası sırıtıyor kayın validesi de sen bunu çoktan hakkettin diyor bende camdan kendimce diyorum ki yeni gelini öldürdü falan diyorum üzerinde kızın gelinlik yoktu lütfen tabir edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir