Rüyada Gebe Görmek

Kadınlar için kendi veya başkasını hamile görmek günah ve suç işleyeceğine; kızlar için kendi hakkında yapılacak dedikodulara işarettir.

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.

Gebe kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Gebe Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda tanıdığım birinin hamile olduğunu, karnının deniz topu gibi şiş ve göğüslerinin altına kadar yükselmiş olduğunu gördüm çok hayret ettim ne kadar yukarıda duruyor dedim kendimce. Sonrasında gözlerimi bir anlık başka tarafa çevirdim tekrar ona baktığımda karnındaki şişlik inmişti sadece birkaç aylıkmış kadar şişlik vardı ve kendisi ayaktaydı, ortada bebek de görmedim. Yorumlarsanız sevinirim.

  2.  Rüyamda kızım hamileydi. Ben diyordum “Daha çocuk bu”. Bana “Hayır gelişir” diyordular. Acil cevap verin. Çok merak ettim.

  3. Sorum: Kendi kızımı evlenmediği halde hamile gördüm ve bağırmaya başladım. Kızımın cevabı; “Ben de bilmiyorum” dedi. “Hiçbir erkeğin eline bile dokunmadım. Nasıl olduğunu ben bilmiyorum” dedi ve uyandım. Acaba bunun tabiri var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir