Rüyada Ebe Görmek

Rüyada ebe görmek hayır ile yorumlanır. İyiliksever, cömert ve yiğit bir kimsenin habercisidir.

Evine ebe gelmek hayırsever birinden iyilik görmeye işaret eder.

Eve ebe çağırmak cömert ve iyiliksever birinden yardım istemeye, çağrılan ebe eve gelirse bu amacın gerçekleşmesine işaret eder.

Ebe ile dost olmak büyük bir zatla yakınlık kurmaya, ebeyle bozuşmak önemli bir kimseyle aralarının açılmasına, güler yüzlü ve sempatik ebe salih ve cömert bir kimseden yardım ve ihsana nail olmanın habercisidir

Ebenin çocuğu zorlukla doğurtması bazen kentlerin ve kalelerin fethine, kale ve kent içinde olup bitenlerden haber veren iyilik sahibi asil bir kimseye delalet eder.

Rüyada ebenin kolaylıkla bir bebek doğurtması kurtulmak, rahata çıkmak olarak yorumlanır. Ama doğumu yaptıran ebe pis ve çirkinse sorunlar daha ciddi bir hal alır.

Güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kızı olacağına yaşlı ve çirkin bir ebe görmek de, rüya sahibinin çok zeki evlatlara sahip olacağına işarettir.

Rüyada ebenin sizi iyileştiremediğini görmek çok güvendiğiniz insanların derdinize deva olmak konusunda yeterli kalamayacaklarının işaretidir, böyle bir durumda insanlara bel bağlamak yerine kendi deneyimlerinizden faydalanabilmeyi öğrenmelisiniz.

Rüyada ebenin bir hastaya yetişemediğini görmek çözüm sürecinde kullanılan araç ve gereçlerin yetersiz olduğunun habercisidir.

Rüyada ebenin bir hastayı iyi edip ailesini de çok mutlu ettiğini görmek beklediğiniz yardımın geleceğine ve sizi rahatlatacak bazı gelişmelerin olacağına delalettir.

Rüyada ebelerin bir araya geldiğini ve bir toluluk halinde yürüdüğünü görmek ailenizde sağlık konusunda kötü bir dönem yaşanacağına ama hastalıkların her birinin devası olacağı şeklinde rüya tabiri yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir