Rüyada Gardiyan Görmek

Rüyada zindancı görmek, kabir kazan kimseye delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Hapishane.)

Rüyada bir gardiyan görmek, rüyayı gören kişinin elinden bir kaza çıkacağına işarettir. İftira yüzünden üzüntü ve sıkıntıdır.

Rüyasında bir tutuk evinde olup da gardiyanlarla konuştuğunu görmek, sıkıntı içinde olduğuna; eğer gardiyanlardan biri kendisine bir söz söylüyorsa, bu sıkıntıdan yakında kurtulacağına; gardiyanlar kendisini bir hücreye kapatıyorlarsa, işlerinin ters gideceğine; bir hücreden çıkarıyorlarsa, sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada Gardiyan Olduğunu Görmek

Rüyada gardiyan olduğunu görmek, artık bütün sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder. Bir tutukevinde olduğunu ve bir gardiyanla karşılaştığını görmek, kalabalık bir aile içinde olduğunuz için çok sıkıldığınıza, bu hayatın sizin için çok sıkıcı geldiğine ve uzun zaman böyle baskı içinde yaşayamayacağınız için içinizin daraldığına işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada gardiyan görmek, sıkıntıya işaret eder. Gardiyanların kendisini bir hücreye kapattığını görse, maddi ve manevi zarara uğrayacağına işaret eder. Gardiyan görmek, zalim kocaya ve huysuz bir kadına da işaret eder.

Gardiyan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir