Rüyada Gardırop Görmek

Rüyasında bir gardrop gören kişinin yıllardır kurduğu hayaller bir anda gerçekleşecek demektir.

Rüyada gardrop görmek, esinin islerinin bozulduguna; gardrobun kapisi açik ise bu bozuklugun kisa sürecegine ve yakinda düzelecegine işarettir. Gardroptan bir esya çikarip giyindiğini görmek, esinin üzüntüsüne kendisinin de aynen katildığına, eger gardroba bir giyim esyasi koyuyorsa, sikintilar-dan kurtulacagina delalet eder.

Rüyada gardirop görmek, evini baska bir yere tasinmaya işaret eder. Gardirop görmek, rüya sahibinin evine, hanimina ve dükanina işaret eder. Gardirop görmek, bekar kimse için evlenmeye, fakir için de zenginlige işarettir.

Gardırop

“Rüyada Gardırop Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba, rüyamda yeni gardırop gördüm beyaz renkli, çok güzel. Kendi gardırobumla onu nasıl birleştiririm diye düşünüyorum. Benim ki siyah renkliymiş. İkisi de benim odamdaydı ve yanımızda erkek arkadaşım vardı. Bu rüyadan sonra ayrıldık ya da darıldık bilmiyorum.

  2. Rüyamda gardırop yıkılmıştı, bilmediğim evdeydik, bilmediğim bir odada orası bana aitmiş. Gardırop yıkıldı, içinden güzel eşyalar görünüyordu. Sonra aynı odanın başka bir yerinde beyaz gardırop yıkılmış, oğlum ben eşim hayretle bakıyorduk. Oğlum yıkıntılardan inci gibi değerli eşyalar buldu…

  3. Gardırobun kırılması içindeki eşyaları çuvallara konulması ne anlama gelir? Bir yorum yaparsanız memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir