Rüyada Fındık ve fıstık ağaçları Görmek

Fındık ağacı; çalgıyı, eğlenceyi ve içkiyi seven, sert çehreli ve sen huylu, hayrı az bir kişiye, hali vakti yerinde fakat alıp vermeyi sevmez olduğu için halka göre itibari az bir adama delalet eder. Fıstık ağacı ise, güzel yüzlü, güzel huylu, hoş ve zarif, cömert ve herkesle iyi geçinir ve şakayı sever bir kişi veya zengin ve hediye vermekten çekinmez biri ile tabir edilir.

Fındık ve fıstık ağaçları kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Fındık ve fıstık ağaçları Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda Yasin isimli bir akrabamızın bahçesinde erişmiş fındıkların çok olduğu yapraklarının dökülmeye başladığı fındık ağacı gördüm. Ev sahibi fındıklardan kopar da ye diye ısrar ediyordu. Ama ben koparmak istemedim.

  2. Rüyamda rahmetli babamı ve erkek kardeşimi fındık ağacının altında fındık toplamaya çalışırken gördüm fındık ağacı çok güzel bol meyve vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir