Rüyada Fen Görmek

Rüyada bir fen adamı görmek, mesela bir mühendisle veya bir elektrikçi ile görüşmek, o kimsenin arkadaşları veya dostları için bir iyilik yapacağına; onlara bir yardımda bulunacağına delalet eder.

Bir fen adamı ile birlikte bir fabrika veya bir atölyeyi gezdiğini görmek, yaptığı bir işle memleketine yardımcı olacağına işarettir. Bir rivayete göre fen adamı veya fene ait bir iş yerini görmek, yeni memleketler gezmek ve yeni şeyler görmeye de delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir fenni veya erbabım durumlarına göre çeşitli tenleri görmek, hastalıktan şifa bulmaya, korkudan emin olmaya, vahşetten sonra ülfete işaret eder.

Fen kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir