Rüyada Mühendis Görmek

Rüyada mühendis görmek tabiri: Edebi eserleri tasnif etmeye, dağınık şeyleri toparlamaya, harap olan yerleri onarmaya, olumlu yahut olumsuz değişiklikler yapmaya, yoksulluktan sonra zenginliğe, hastalıktan şifa bulmaya işarettir.

Ayrıca bkz: Fen, Harita

Rüyada görülen mühendis bazen imar edilen şeyleri harap etmeye, yapılmış şeyi bozmaya, şerre ve fitneye; mühendis olduğunu görmek uzun ömre, bir göreve getirilmeye, şeref ve itibara delalet eder.

Rüyada mühendis görmek, mamur bir şeyin harap olmasına, harap olan bir yerin bayındırlığına işarettir. Kendisini mühendis olarak görmek, ömrünün uzun olmasına işarettir.

Rüyada mühendis görmek ne demek: Kişinin kendi başına giriştiği işlerin altından layıkıyla kalkması ve adını duyurması anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişi, çok yorucu seyahatlere çıkacak; fakat iyi insanlarla tanışacaktır.

Rüyada bir mühendise bir proje çizdirmek için başvurduğunuzu veya mühendisle inşaat yaptırmak için anlasma imzaladığınızı görmek, size yapmanız için verilen bir işi çok dikkatli ve titiz olarak incelemeniz ve ona göre yapmanız gerektiğine işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada mühendis görmek, rüya sahibinin hayat standartlarının yüksek olması, mesleki başarıları neticesinde çevresinde örnek insan olması şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin hayatında zorluklarla ve sıkıntılarla uğraşmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Mühendis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir