Rüyada Fatımetuz-Zehra Görmek

Rüyada Hz. Fatima (R.A) validemizi görmek, her yönüyle hayra işaret eder. Rüyayı gören insanın durum ve yaşantısı İslam’a uygun ise rüya olduğu gibi çıkar. Evlenme niyetinde olan bir erkek rüyasında Hz. Fatima validemizi görse, İslami hayati yasayacak olan ahlak sahibi bir hanımla izdivaç edeceğine rüyayı gören hanım ise, o da İslam yolunda yürümeyi kendisine şiar edinmiş bir erkekle evleneceğine işaret eder. Bu iki tabirin dışında bu rüyayı görenlerin, hayırlı evlatları olacağına İslam’a uygun yaşamayı nesilden nesile devam ettireceklerine işaret eder.

Fatımetuz-Zehra kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir