Rüyada Fahişe Görmek

Bakınız; Cinsi Münasebet, Zina.

Rüyada bir fahişe görmek, şansın büyük ölçüde iyi olacağına ve herkes tarafından sevilen bir kişi olacağınıza yorulur.

Rüyada fahişe olduğunuzu görmek insanlar dürüst ve iyi niyetli olduğunuzdan yakında şüphelenecekler.

Rüyada fahişe görmek şansla yorumlanır. Rüyada bir fahişe ile tanışıp konuştuğunuzu görmek, bir piyangodan para kazanacağınıza, veya büyük bir kısmete nail olacağınıza delalet eder. Fahişe ile bir eğlenceye gittiğinizi görmek beklediğiniz bir işin veya bir paranın elde edileceğine delildir.

Fahişenin yanında kocanızı görmek kocanızdan endişe duyacağınızın habercisidir.

Rüyada fahişe ile ilişkiye girdiğinizi görmek çok pişman olacağınız pis bir işe karışacağınıza işaret eder.

Fahişe kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Fahişe Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda eski sevgilimi birkaç çocukla yan yana görüyorum ve ardından o….. yaptığını öğreniyorum, umurumda bile olmuyor ama yanına yaklaşıp yüzüne bakmak istiyorum. Yanına gidip kendisine utanacak mı, acaba diye bakıyorum ama bana bakmıyor ve yüzünde büyük bir korku ifadesi vardı. Ben daha sonra çekip gidiyorum… Anlamı nedir bu rüyanın?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir