Rüyada Akik taşı Görmek

Rüyada saf ve beyaz akik taşı görmek, bedenen ve ruhen güzel kadına,
Böyle bir taşı olan yüzüğü takmak, çekici ve güzel bir kadınla evlenmeye, bereketli bir işe ve huzur içinde yaşamaya,
Sıradan ve fazla kıymetli olmayan akik taşı tüccar biri ile dostluğa,
Birçok akik taşına sahip olmak mal ve nimete delalet eder.

Rüyada akik taşı görmek, sağlıklı ve uzun bir yaşantıyı belirtir.

Akik taşı, dostluk simgesidir. Akikten yapılmış herhangi bir takı takan kişi, ömür boyu sürecek bir dost kazanacak demektir.
Rüyasında parmağında akik gören, eskiden dost olduğu biri ile evlenecek demektir.

Rüyada akik taşı görmek zengin ve ticaret yapan kişilerle tabir olunur.
Rüyada kendisine bir akik taşı verildiğini gören kişi, zengin bir tüccarla dost olur. Kendisine ait akik taşını kaybettiğini gören kişi ise böyle bir ahbaptan ayrılır.
Rüya esnasında bir çok akik taşı olduğunu görmek, mal ve nimete delalet eder. Rüyasında akik bir kaptan su içtiğini gören kişi, hayırlı bir evlada sahip olacak ve bu çocuk büyüdüğünde zengin ve sevilen bir kişi olacak demektir.
Akik yüzük takmak, dine bağlılığa, doğru yolda olunduğuna delalet eder.
Bir başka rivayete göre de, rüyada akik taşı görmek zengin ve ticaret yapan kişilerle tanışılacağına delalet eder.

Rüyada akik görmek, fakirliğin gitmesine işaret eder.
Rüyada akikten yüzük takan kimse, bereketli bir olaya şahit olur, sahibinin sanatta erişeceği nimetlerin başlangıcı olur.

Akik taşı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Akik taşı Görmek” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir