Rüyada Akıntı Görmek

Rüyada denize, göle, ırmak, nehir gibi yerlere düşerek akıntıya kapılan kişi, kendi iradesinden yararlanamayacak duruma düşecektir.

Akıntı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Akıntı Görmek” için bir yorum

  1. Oğlum ırmağa elbiseleri ile girdi onu tutmaya çalıştım, tutamadım akıntı çok kuvvetli idi. Oğlum akıntıda sürüklendi ve gözden kayboldu. Onu kurtarmak için girmeye teşebbüs ettiğimde, birincisi öleceğimi bildiğimden bunun cana kıymak olacağını düşündüm ve Allah katında günahından korktum. İkincisi, arkamda kalan karım ve kızımı yalnız bırakamadım. Oğlum kaybolmadan önce bana “Baba beni neden kurtarmadın?” dedi sonra kayboldu, gitti, arkasından baka kaldık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir