Rüyada Akıntı Görmek

Ayrıca bkz: Akarsu, Sal 

Rüyada akıntı görmek, rüya sahibinin başaracağı işler şeklinde yorumlanmaktadır. Önceden belirlediği hedefleri tam zamanında gerçekleştireceği anlamına gelmektedir. Azmi ve mücadelesini hep diri tutacağını ve kolaylıkla işlerini gerçekleştirebileceği şekilde yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibi eğer işsizse en yakın zamanda kendisine hayırlı kapıların açılacağı anlamına gelmektir. Bu hayırlı işinde kendisine ve ailesine bolluk ve zenginlik geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada akıntı görmek ne anlama gelir: Rüya sahibinin yapacağı yatırımlardan, akıntı hızı kadar birikim elde edebileceği anlamına gelmektedir. Eğer rüya sahibi bir kişi ile ortak yatırım yaparsa iki tarafında çok mal kazanacağına işarettir. Rüya sahibi akıntısını hızlı bir şekilde görürse, kazancını hızlı bir zamanda katlayacağı anlamına gelmektedir. Akıntı hızı eğer yavaş ise iki tarafın kazancının yıllara oranla artacağına işarettir. 

Rüyada Akıntının Birini Sürüklediğini Görmek

Rüyada akıntının birini sürüklediğini görmek, çok farklı anlamlara gelmektedir. Sürüklenen birisi hayatınızda değer verdiğiniz insanlar veya mal mülk şekilde yorumlanmaktadır. Bunların dışında verdiğiniz veya vereceğiniz çabalarınız şeklinde de yorumlanmaktadır. İlk olarak rüya sahibinin yaşadığı sorunlar karşısında müdahale edeceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin bu müdahalelerin ne yaparsa yapsın sonuçsuz kalacağına delalet etmektedir.

Ayrıca bkz: Sürüklemek

Rüyada akıntının birini sürüklediğini görmek ne demek: Eğer malı mülkü varsa, kısa zamanda bunları kaybedeceği anlamına da gelmektedir. Son zamanlarda kazanç elde etmek için adımlar atsa da istediği kazancı elde edemeyeceği şekilde yorumlanmaktadır. 

Rüyada Akıntıya Kapılıp Gittiğini Görmek

Rüyada akıntıya kapılıp gittiğini görmek, olağan dışı olaylar yaşayacağı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi hiç beklemediği anda bir yerden gayrimenkul veya ev satın alabilir. Satın alacağı gayrimenkul veya ev kendisini ileriki yıllarda birikim sağlayabileceği şekilde yorumlanmaktadır. Devlet dairesinden kendisine yüklü bir miktarda ödeme yapılacağı anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin hayatında gördüğü su miktarı kadar zengin olacağı anlamına gelmektedir. Ailesi ve sevdikleri ile beraber bolluk ve bereket içerisinde yaşamaktadır.

Rüyada akıntıya kapılıp gittiğini görmek ne demek: Manevi bir şekilde de yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin sadece kendisine güvenmesi gerektiğini ve kimselerden yardım almaması gerektiği anlamına gelmektedir. Yaşayacağı sıkıntılı ve zor günlerde çözümün sadece kendi çabası ile gerçekleşeceğine işarettir. 

Ayrıca bkz: Sel

Rüyada Vücudundan Bir Şeyler Aktığını Görmek

Rüyada vücudunda bir şeyler aktığını görmek, yaşadığı tempolu hayatın yerini sakinliğe bırakması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi eğer çalışıyorsa işlerinin hafiflemesine ve iş yerindeki kötü kişilerden uzak olacağı anlamlarını da taşımaktadır. Hayatında yaşadığı zor ve karanlık günlerin kısa sürede biteceği şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada vücudunda bir şeyler aktığını görmek tabiri, manevi bir şekilde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sevap işleyeceği işlere yönelmesine işarettir. İbadetlerini daha özenli bir şekilde ve zamanında yapacağı anlamlarına gelmektedir. 

Rüyada Vajinal Akıntı Görmek

Rüyada vajinal akıntı görmek, rüya sahibinin uzun zamandır istediği bir dileğinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişiklikler yaşayacağı şekilde de yorumlanmaktadır. Yapılan bu değişikliklerin birçoğu iş ve eğitim hayatında gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Ayrıca bkz: Vajina

Rüyada vajinal akıntısı gören kimse, işinde ve eğitiminde daha üst bir durumda olmak istediği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi eğer kendini tembelliğe kaptırırsa hayatının bir sonraki döneminde zorluklar yaşayacağı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi eğer hamile ise evladının kız olacağınıza işarettir. Olacak kızı kendisine hayırlı bir evlat olacak şekilde de yorumlanmaktadır. Rüyada vajinal akıntı görmek, akıntının rengine göre de farklı şekilde yorumlanmaktadır. 

Rüyada Kahverengi Akıntı Görmek

Rüyada kahverengi akıntı görmek, hem iyiye hem de kötüye yorulacak şekilde iki farklı anlam çıkarılmaktadır. Kötü anlamı rüya sahibinin rahatsız edici durumlar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin şansının önüne kesileceği şekilde yorumlanmaktadır. İş ve eğitim hayatında başarısızlıkların ve şanssızlığın bir türlü peşini bırakmayacağı anlamı çıkarılmaktadır. Rüyayı gören kişi rakiplerine karşı kaybedeceğine işarettir. İyi şekilde yorumlanması ise rüya sahibinin aşk hayatında gerçekleştirmektedir.

Rüyada kahverengi akıntı görmek tabiri, hayatını sürdürmek istediği insanla kısa sürede tanışacağı ve mutlu olacağı anlamına gelmektedir. Bu kişi ile tanıştıysa, evlilik hayatında mutluluk ve huzur sağlayacağı anlamına gelmektedir.

Akıntı

“Rüyada Akıntı Görmek” için bir yorum

  1. Oğlum ırmağa elbiseleri ile girdi onu tutmaya çalıştım, tutamadım akıntı çok kuvvetli idi. Oğlum akıntıda sürüklendi ve gözden kayboldu. Onu kurtarmak için girmeye teşebbüs ettiğimde, birincisi öleceğimi bildiğimden bunun cana kıymak olacağını düşündüm ve Allah katında günahından korktum. İkincisi, arkamda kalan karım ve kızımı yalnız bırakamadım. Oğlum kaybolmadan önce bana “Baba beni neden kurtarmadın?” dedi sonra kayboldu, gitti, arkasından baka kaldık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir