Rüyada Sal Görmek

Eğer bir erkek rüyasında kendisini bir sal üzerinde, akıntıya kapılarak gidiyorken görürse, hayatında ilk bakışta kötü fakat sonu çok iyi bir değişikliğe işarettir. Aynı rüyayı bir kadının görmesi, hiç ummadığı bir anda aşkta başarı elde edeceğini haber verir.

Eğer bir erkek rüyada kendisini sal üzerinde, akıntıya kapılmış görürse, yaşamında ilk başta kötü fakat sonucu çok iyi bir değişiklik olacağına yorumlanır. Aynı rüyayı bir kadın görürse, hiç beklemediği ummadığı bir zamanda aşkta başarı kazanacağına yorumlanır.

Kişi sal ile temiz ve berrak sularda dolaşıyorsa sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada bir salla nehir geçtiginizi görmek düsündügünüz bir deniz yolculugundan simdilik vazgeçtiginize delalet eder.

Sal kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Sal Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda biri beni hırsızlıkla suçladı, hayatımda da hiç yapmayacak kişi. Oradan çıktım. Eşim oluyor, çok kalabalık insanlar sonra geri dönmek için sadece yol deniz yoluymuş, ben böyle dizilmiş tahta parçalarının üstünde karşıya geçmek isterken tahta kırılıyor suya düşüyorum. Sonra beni sudan kurtarıyorlar. Sonra denizin ortasına sallar kuruluyor. Herkes, büyük bir kalabalık oraya biniyoruz. Bir gemi o salı çekiyor. Sonra kaptan şarkı açıyor, Kayahan çalıyor falan böyle. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Birde rüyada iftiraya uğradığım esna da sesim kısılıyor, ben yapmadım diyemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir