Rüyada El yazısı Görmek

El yazısıyla bir şeyler yazdığınızı gördüyseniz, insanlar içinde konuşmanıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Sözleriniz başınıza bela olabilir.

Rüyada el yazısı kaderle yorumlanır. Rüyada yazı yazdığınızı görmek yapacağınız bir iş hakkında düşündüğünüze ve karar veremediğinize, size verilen bir yazıyı veya gelen bir mektubu okuduğunuzu görmek, eğer yazı okunaklı ise, hayra, okunmayacak kadar kötü ise yapacağınız bir işte şerre delalet eder.

Silik ve adeta görünmeyecek kadar belirsiz bir yazıyı okumaya çalışmak birisi tarafından size önerilen bir işi yapmak istemediğinize, bir duvarda veya bir kara tahtada bir yazıyı okumak bir işe başlamak için sansınıza güvendiğinize, gökyüzünde dumanla yazılmış bir yazı görmek, hayal ettiğiniz bir şeyin olmayacağına, üzerinde bir takım okuyamadığınız işaretler bulunan yazıya benzer bir levhanın hediye edildiğini görmek, çapraşık ve şüpheli gördüğünüz bazı işlerinizin kolayca çözülebileceğine işarettir.

El yazısı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir