Rüyada El ile vurmak Görmek

Rüyada birine el ile vurmak vurduğunuz kişiyi tanıyorsanız o insana bir kızgınlık yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada tanımadığınız bir kişiye el ile vurmak bir olaya ya da duruma kızıp hıncınızı çok alakasız bir şeyden çıkaracaksınız şeklinde yorumlanır. Rüyada misafire el ile vurmak o misafirin hoşlanmadığı bir şeyi görmesine işarettir. Rüyada bir çocuğa el ile vurmak incir çekirdeğini bile doldurmayacak bir sebep yüzünden sevdiğiniz biri ile kavga edeceksiniz şeklinde rüya tabiri yapılır.

El ile vurmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir