Rüyada El ayası Görmek

Ayrıca bakınız, avuç içi.

Rüyada birinin el ayasına bakarak onun geleceğini söyleyen birini gördüyseniz gelecek ile ilgili endişe içine düşeceğinize veya cevabını ve sonunu merak ettiğiniz bir iş ile ilgili malumat almaya can attığınıza işaret eder.

Rüyada el ayasını göğe açılmış dua ederken görmek kalbinizde bir endişe duyduğunuza ya da bir şeyin olmasını çok isteyeceğinize işaret eder ancak uyarılır ki dua ederken hayırlısı olması şeklinde istemenizde fayda vardır.

Rüyada el ayasını elinizle bir pınardan su içerken görüyorsanız bir büyük bereket bri bolluk içine düşeceksiniz su gibi üstünüzden bu bereket etrafınıza da temizlenerek akacak demektir.

Rüyada el ayasını pis görmek kalbinizi kirletecek ve sizi üzecek bir işe bulaşacağınıza işaret eder ancak elinizdeki temiz bir toprak ise güzel ne ekersen onu biçersin atasözünde olduğu gibi güzel bir işe imza atacaksınız demektir.

 

El ayası

“Rüyada El ayası Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda sol elim kabarmış, derisini soydum. Altından 5 tane beyaz solucan çıktı, solucanları attım, elimi suyla yıkadım, elim cok temiz oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir