Rüyada El ayası Görmek

Ayrıca bakınız, avuç içi.

Rüyada birinin el ayasına bakarak onun geleceğini söyleyen birini gördüyseniz gelecek ile ilgili endişe içine düşeceğinize veya cevabını ve sonunu merak ettiğiniz bir iş ile ilgili malumat almaya can attığınıza işaret eder.

Rüyada el ayasını göğe açılmış dua ederken görmek kalbinizde bir endişe duyduğunuza ya da bir şeyin olmasını çok isteyeceğinize işaret eder ancak uyarılır ki dua ederken hayırlısı olması şeklinde istemenizde fayda vardır.

Rüyada el ayasını elinizle bir pınardan su içerken görüyorsanız bir büyük bereket bri bolluk içine düşeceksiniz su gibi üstünüzden bu bereket etrafınıza da temizlenerek akacak demektir.

Rüyada el ayasını pis görmek kalbinizi kirletecek ve sizi üzecek bir işe bulaşacağınıza işaret eder ancak elinizdeki temiz bir toprak ise güzel ne ekersen onu biçersin atasözünde olduğu gibi güzel bir işe imza atacaksınız demektir.

 

El ayası kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada El ayası Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda sol elim kabarmış, derisini soydum. Altından 5 tane beyaz solucan çıktı, solucanları attım, elimi suyla yıkadım, elim cok temiz oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir