Rüyada Eklemek Görmek

Ayrıca bkz: İlave Etmek, Çoğaltmak

Rüyada tabakta var olan bir yemeğe yemek eklemek, bir insana gereğinden fazla ilgi göstereceksiniz ve eğer tabakta taşma oluyorsa bu insan bundan çok bunalacak demektir.

Rüyada bir insanın söylediği laflara sürekli laf eklediğinizi ve onunla aynı doğrultuda yorumlar yaptığınızı gördüyseniz, bir kişinin bir davranışında ya da yeni giriştiği bir işte veya aldığı bir kararda onun arkasında olacaksınız ve onun bu konuda muvaffak olması için elinizden geleni yapacaksınız şeklinde rüya yorumu yapılır.

Rüyada bir şeye ilave yaptığınız halde o şey bir türlü artmıyorsa, emek verip verip sonucunu alamadığınızı düşündüğünüz bir işe girişeceksiniz demektir. Sizi üzecek olan bu durumdan uzaklaşmadığınız gerekli ilgi ve emeği aldığınızı düşünmediğiniz işlerden uzak durmanızda fayda vardır şeklinde tabir olunur.

Rüyada bitmiş bir iş konusunda rahat edemeyip, sürekli ona eklemeler yapmak konusunda bir kaygı duymak; normal hayatınızda bir şeyi yarım bıraktığınıza dair kaygı oranınız yükselecek demektir, şu anda bunu öngörüyor olmanız düzeltmek konusunda doğru adımlar atmanızı sağlayacaktır.

Eklemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir