Rüyada Ehliyet Görmek

Rüyasında ehliyet aldığını gören kimse doğru yolda demektir. Amacına ulaşacak ve huzur duyacak demektir. Rüyada kullanmayı bilmediği bir aracın ehliyetini alan kişi yeni bir iş kolunda daha başarı elde edebileceğine tanık olacaktır. Rüyada uçak, helikopter gibi bir aracın ehliyetini aldığını gören kişi büyük bir terfi alır ve geldiği yerde saygı görür. Eğer kişi kendi ehliyet almıyor ve birinin ehliyet aldığını görüyorsa iş konusunda başarılı olmasını istediği ve beklediği bir kişinin amacına ulaştığını görür.

Ehliyet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ehliyet Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Araba kullanıyorum yanımda oğlum, kızım var. Yolda dışardan birisi “Ehliyetin var mı?” diyor. Ben de “Yok ama yakında alacağım” diyorum. Arabayı bazen yavaş bazen de hızlı kullanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir