Rüyada Eğiş Görmek

Rüyada ekmeği tandırdan almak için demirden yapılan bir ucu eğik, bir ucu yassı araç olan eğiş görmek fitneye işaret eder.

Rüyada eğiş ile asıl görevi dışında bir iş yapıyorsanız veya birine zarar vermeye çalışıyorsanız maksadından sapan işlere bulaşacaksınız şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada eğiş üreten yaşlı birini gördüyseniz geçmişe karşı bir özlem memlekete dönüş için içinizde bir istek peydah olacak şeklinde rüya yorumu yapılır.

Rüyada eğişin ucunu olması gerektiği gibi eğri değil de düz şekilde görmek bir işe giriştiğinizde beklenmeyen bir sonuç ile karşılaşacağınıza delalet eder. Her şeyi olduğu gibi kabullenmekte hayır vardır netice de her işte bir hayır vardır.

Eğiş kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir