Rüyada Eğirmek Görmek

Ayrıca bakınız, ip.

Rüyada ip eğirdiğini görmek; gören kimse yapmaya niyetlendiği bir iş için ön hazırlıklara başlar ancak iş için kullanacağı her şeyi kendi emekleriyle ve tırnaklarıyla yapmak zorunda kalacağı meşakkatli bir döneme gireceğinin işaretidir.

Rüyada aile büyüklerinden birinin ip eğirdiğini görmek; gören kimse büyüklerden birinin kendisi için yaptığı bir güzel işten fayda görür.

Rüyada ip eğiren birini izlediğini görmek; gören kişi bir insanın yaptığı işe saygı ve hayranlık duyar bunu da dile getirir, o kişinin işlerinin rast gitmesi için duacı olur.

Rüyada ip eğiren kadınları görmek çalıştığı yerdeki insanların coşkuyla bir işe girişeceği bir döneme adım atar, bundan heyecan duyacağı ve hareketli bir döneme girecektir.

 

Eğirmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir