Rüyada Ajan Görmek

Rüyada gizli bir görevde bulunan ajan görmek, sizi çekemeyenlerin olduğuna, onlardan zarar görmemek için daha dikkatli olmanız gerektiğine, dost gibi görünüp düşmanlık yapabileceklerine işaret eder.

Rüyada bir hükümet hesabına veya bir şirkete casusluk ettiğini görmek, yakında çok karışık bir işe katılınacağına işarettir.

Bir casus şebekesine yakalandığını görmek, kişinin işlerine rakip olacak birtakım kişilerin onun peşinde olduklarına işarettir.

Rüyada bir memleket hesabına casusluk eden bir kimse ile karşılaştığınızı görmek, bulunduğunuz işte tüccar iseniz ticaretinizde işarettir.

Ev hanımı iseniz eviniz veya mahallenizde işarettir.

Öğrenci iseniz okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduğuna işarettir.

Bir casusla dostluk kurduğunuzu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare düşündüğünüze delalet eder.

Sizin bir memleket hesabına casusluk yaptığınızı görmek, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için, meslek veya yer değiştirdiğinize delalet eder.

Bir başka rivayete göre de, rüyada casusluk etmek, anlaşılmaması için belirsiz ve dolambaçlı söz söylemeye yahut şerli işleri hayırlı işlere tercih etmeye işarettir.

Bir başka rivayete göre ise; rüyada yabancı bir devlet hesabına çalıştığınızı görmek, gizli sırlarınızın açığa vurulacağına delalet eder.

Bir başkasının casuslukla suçlanıp tutuklandığını görmek, başkalarının sırlarını öğreneceğinize delalet eder.

Bir ajanın sizinle dost olduğunu görmeniz, evinizin içinde size ihanet eden bir kimsenin varlığına işarettir.

Ayrıca Rüyada Casus Görmek rüya tabirine de bakınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir