Rüyada Ajan Görmek

(Bakınız; Casus)
Rüyada gizli bir görevde bulunan ajan görmek, sizi çekemeyenlerin olduğuna, onlardan zarar görmemek için daha dikkatli olmanız gerektiğine, dost gibi görünüp düşmanlık yapabileceklerine işaret eder.
Rüyada bir hükümet hesabına veya bir şirkete casusluk ettiğini görmek, yakında çok karışık bir işe katılınacağına;
Bir casus şebekesine yakalandığını görmek, kişinin işlerine rakip olacak birtakım kişilerin onun peşinde olduklarına işarettir.
Rüyada bir memleket hesabına casusluk eden bir kimse ile karşılaştığınızı görmek, bulunduğunuz işte tüccar iseniz ticaretinizde,
Ev hanımı iseniz eviniz veya mahallenizde,
Öğrenci iseniz okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduğuna işarettir.
Bir casusla dostluk kurduğunuzu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare düşündüğünüze,
Sizin bir memleket hesabına casusluk yaptığınızı görmek, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için, meslek veya yer değiştirdiğinize delalet eder.
Bir başka rivayete göre de, rüyada casusluk etmek, anlaşılmaması için belirsiz ve dolanbaçlı söz söylemeye yahut şerli işleri hayırlı işlere tercih etmeye işarettir.
Bir başka rivayete göre ise; rüyada yabancı bir devlet hesabına çalıştığınızı görmek, gizli sırlarınızın açığa vurulacağına;
Bir başkasının casuslukla suçlanıp tutuklandığını görmek, başkalarının sırlarını öğreneceğinize delalet eder.
Bir ajanın sizinle dost olduğunu görmeniz, evinizin içinde size ihanet eden bir kimsenin varlığına işarettir.

Ajan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir