Rüyada Casus Görmek

Ayrıca bkz: Ajan Görmek

Bir kimsenin rüyada casusluk ettiğini görmek, şerli ve kötü işleri hayırlı işlere tercih etmeye işarettir.

Rüyada bir başka adamın casusluk ettiğini görmek, herhangi bir adamdan gelecek fenalığa delalet eder.

Rüyada bizzat casus olmak asıl maksadı gizlemeye, kötülüğü bariz olan işleri hayırlı işlere tercih etmeye delalet eder.

Rüyada başka bir devlet hesabına çalışan casus görmek, kişiyi ve ailesini kıskanan bir kimseye delalet eder. Rüyada casus görmek, iyiye yorulmaz.

Rüyada casus olmak, olaylara karşı sabır göstermediğinizden dolayı, işlerinizin bozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir.

Rüya esnasında bir casusla karşılaşmak, huzura kavuşmak için insanlardan uzak olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkacağınıza yorulur.

Rüyada casusa sır söylemek, arkadaşlarınızdan birisinin arkanızdan konuştuğuna delalettir. Rüyada görülen casus, kişinin sevdiği bir insan tarafından aldatılacağına işarettir.

Rüyada bir hükümet hesabına veya bir şirkette casus olarak çalıştığını görmek, kişinin yakında çok karışık bir işe katılacağına işarettir. Bir casus şebekesine yakalandığını görmek, kişinin işlerine rakip olacak birtakım kişilerin onun peşinde olduklarına işarettir.

Rüyanızda bir casusla dostluk kurduğunu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare aradığınıza; sizin bir memleket hesabına casusluk yaptığınızı görmek, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için, meslek veya yer değiştirdiğinize delalet eder.

CasusBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir