Rüyada Casus Görmek

Bir kimsenin rüyada casusluk ettiğini görmesi, şerli ve kötü işleri hayırlı işlere tercih etmeye işarettir.
Rüyada bir başka adamın casusluk ettiğini görmek, herhangi bir adamdan gelecek fenalığa delalet eder.
Rüyada bizzat casus olmak, asıl maksadı gizlemeye, kötülüğü bariz olan işleri hayırlı işlere tercih etmeye,
Başka bir devlet hesabına çalışan casus görmek, kişiyi ve ailesini kıskanan bir kimseye delalet eder.
Rüyada casus görmek, iyiye yorulmaz.
Rüyada casus olmak, olaylara karşı sabır göstermediğinizden dolayı işlerinizin bozulmasına ve aklınızın başka işlerle meşgul olduğuna işarettir.
Rüya esnasında bir casusla karşılaşmak, huzura kavuşmak için insanlardan uzak olacağınız bir yerlere yolculuğa çıkacağınıza yorulur.
Rüyada casusa sır söylemek, arkadaşlarınızdan birisinin arkanızdan konuştuğuna delalettir.
Rüyada görülen casus, kişinin sevdiği bir insan tarafından aldatılacağına işarettir.
Rüyada bir hükümet hesabına veya bir şirkette casus olarak çalıştığını görmek, kişinin yakında çok karışık bir işe katılacağına;
Bir casus şebekesine yakalandığını görmek, kişinin işlerine rakip olacak birtakım kişilerin onun peşinde olduklarına işarettir.
Rüyanızda bir casusla dostluk kurduğunuzu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare aradığınıza, sizin bir memleket hesabına casusluk yaptığınızı görmek, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için, meslek veya yer değiştirdiğinize delalet eder.

Casus kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir