Rüyada Dalgalar Görmek

Rüyada dalgalar görmek ev hayatınızda tutumlu olabileceğinizin işaretidir.

Rüyada dalgalar görmek ev hayatinizda tutumlu olabileceginizin isaretidir.

Dalgalar kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Dalgalar Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba eşim rüyasında evimize dalgaların geldiğini ve önce temiz sonra çamurlu suları görmüş. Ayrıca evimizin duvarında küçük yıkılma da görmüş. Aynı gün ben de annemin öldüğü haberini almışım. Ablamla birlikte eve gittiğimizde kalabalıkla karşılaşıyoruz ama annem ölmemiş, hasta yatıyormuş. Ben sevinçten ağlıyorum. Bu iki rüyayı yorumlayabilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

  2. Merhaba, rüyamda tsunami gibi yükselmiş dev dalgaların üzerinde 2 kişiyle beraber pek zorlanmadan yüzerek kıyıya ulaşıyorduk. Kıyıya çıktığımızda dev dalgalar çekildi sonrasında akşam oldu. Tanımadığım biri bana bir olta verdi ve denize attım. Hemen oltaya balık geldi. Çektiğimde kocaman 2 tane balık yakaladığımı gördüm ve şaşırdım. Acaba ne anlama geliyor bu rüya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir