Rüyada Çavdar Görmek

Rüyada kuru çavdar görmek, kıtlığa,
Çavdarı yeşil görmek, o yıl içinde çavdarın çok pahalı olacağına delalet eder.
Çavdar tanesi görmek, ticaret hayatında beklenmedik bir gelişmeye;
Temiz çavdar görmek, bolluğa ve berekete delalet eder.
Rüyada çavdar ekmeği yediğini görmek, sıhhat, afiyet ve iyi talih ile tabir olunur.
Rüyada çavdar görmek, işinizde başarılı olacağınıza, hedefinize ulaşacağınıza işaret eder.
Rüyada çavdar ekmeği yediğini gören kimse hastalanır.
Tarlaya çavdar ektiğini görmek yeni samimi dostlar edinmeye, hayırlı bir evlada sahip olmaya delalet eder.

Çavdar kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir