Rüyada Çatal Görmek

Ayrıca bkz: Altın ve Gümüş Eşya, Bulaşık, Ağaç Kaşık

Rüyada çatal görmek bir iş için gerekli olan sebebe sarılmaya, İki çatalı yan yana görmek evlenmeye yahut iki dargının barışmasına delalet eder. Evinizde sakinlik ve huzurun yerleşeceğine işarettir. Evde sakinlik ve rahatlığın işarettir.

Rüyada kırık çatal görmek, uğraştığınız konularda başarısızlığa uğrayacaksınız demektir. Çatal kullanmak çevrenizde size tuzak hazırlayan birilerinin var olduğunun belirtisidir. Sevgililer arasında geçimsizliğe de yorumlanır. Çatal almak yaptığınız bir işte hiç beklemediğiniz bir şekilde yanılacağınızı anlatır. Etrafınızda kuyunuzu kazmaya çalışan düşmanlarınız var.

Rüyada çatal görmek ne demek maddi konularda başarı anlamına gelir. Kişinin kısmetinin açılacağına işaret eder.

Rüyada çatal görmek tabiri rızıktır; çatal kullanarak yemek yediğini gören, mutlu bir ev hayati sürer, eşinden ve çocuklarından saygı görür, sağlıklı yaşar uzun ömürlü olur. Elinde çatal olduğunu ve önünde yemek bulunmadığını görmek, parası olduğu halde hangi işi yapacağına tereddüt ettiğine; çatalla yemek yediğini görmek, yaptığı işten dolayı hayır göreceğine; elindeki çatalı yemek yemesi için arkadaşına verdiğini görmek, işine bir ortak alacağına veya evine bir hizmetçi bulacağına işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada çatal görmek rızıktır. Etrafınızda kuyunuzu kazmaya çalışanlar var. Sevgililer arasında anlaşmazlığa da işarettir.

Çatal

“Rüyada Çatal Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda birileri yüzlerini hatırlayamadığım insanlar üzerime dua etti ve dediler ki “Sen artık tamamsın” Sonra başka biri sordu “Ne oldu?” diye. Ben kızarak “Beni kutsadılar sahte şeyh yapmaya çalışıyorlar” diye cevap verdim ve uyandım.

  2. Rüyamda eşimin vücudunun çeşitli yerlerine çatal batırdığımı gördüm ama o çatalı aslında ona değil başkasına batıracaktım daha sonradan fark ediyorum o arbede içerisinde.

  3. Rüyada misafirlikteydik çatalla sağ kolumdan yaralandım çok kan akmasına rağmen canım yanmıyordu

  4. Rüyamda düşmanlarımdan kaçarken bir çatalla belimden vurması ve belimin yumruk bir şekilde şişmesi kan toplaması çatal izlerinin çıkması ne anlama geliyor bilen var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir