Rüyada Çatal Görmek

Bir iş için gerekli olan sebebe sarılmaya, İki çatalı yan yana görmek evlenmeye yahut iki dargının barışmasına delalet eder.

Evinizde sakinlik ve huzurun yerleşeceğine işarettir.

Evde sakinlik ve rahatlığın işarettir. Kırık çatal, uğraştığınız konularda başarısızlığa uğrayacaksınız demektir. Çatal kullanmak çevrenizde size tuzak hazırlayan birilerinin var olduğunun belirtilmesidir. Sevgililer arasında geçimsizliğe de yorumlanır. Çatal almak yaptığınız bir işte hiç beklemediğiniz bir şekilde yanılacağınızı anlatır.

Etrafınızda kuyunuzu kazmaya çalışan düşmanlarınız var.

Maddi konularda başarı anlamına gelir. Kişinin kısmetinin açılacağına işaret eder.

Rüyada çatal görmek rızktır; çatal kullanarak yemek yediğini gören, mutlu bir ev hayati sürer, esinden ve çocuklarından saygı görür, sağlıklı yasar uzun ömürlü olur. Elinde çatal olduğunu ve önünde yemek bulunmadığını görmek, parası olduğu halde hangi isi yapacağına tereddüt ettiğine; çatalla yemek yediğini görmek, yaptığı isten dolayı hayır göreceğine; elindeki çatalı yemek yemesi için arkadaşına verdiğini görmek, isine bir ortak alacağına veya evine bir hizmetçi bulacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada çatal görmek rızıktır.

Etrafınızda kuyunuzu kazmaya çalışanlar var. Sevgililer arasında anlaşmazlığa da işarettir.

“Rüyada Çatal Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda birileri yüzlerini hatırlayamadığım insanlar üzerime dua etti ve dediler ki “Sen artık tamamsın” Sonra başka biri sordu “Ne oldu?” diye. Ben kızarak “Beni kutsadılar sahte şeyh yapmaya çalışıyorlar” diye cevap verdim ve uyandım.

  2. Rüyamda eşimin vücudunun çeşitli yerlerine çatal batırdığımı gördüm ama o çatalı aslında ona değil başkasına batıracaktım daha sonradan fark ediyorum o arbede içerisinde.

  3. Rüyamda düşmanlarımdan kaçarken bir çatalla belimden vurması ve belimin yumruk bir şekilde şişmesi kan toplaması çatal izlerinin çıkması ne anlama geliyor bilen var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir