Rüyada Çalgı aleti Görmek

Rüyada çalgı aleti görmek, hayra yorumlanır.
Rüyasında çalgı aleti gören müjdeli haber alır.
Ney, kaval gibi aletleri görmek ve eline almak, imanın kuvvetlenmesine, kişinin yakın zamanda Kur?an-ı Kerim?i öğreneceğine işarettir.
Türlerine göre hem kötü hem de iyi şeylere yorumlanır.
Rüyada çalgı çalmak, üzün süredir yaşamakta olduğunuz zorluklardan kurtulup mutlu ve rahat bir yaşantıya kavuşacaksınız demektir.
Çalgı ve çalgıcı eğlence düşkünü, kıt akıllı birine,
Klasik müzik aletleri, sevince karışan hüzne;
Piyano ve onun sesi, yalan ve geçersiz söze ve böyle sözler sarf eden insana,
Akordeon, armonika, latarna vb.gibi çalgılar düşük tabakadan insana ve onlar seviyesinde bulunan kimseye,
Tüm çalgı aletleri, salih kimseler için sevinç ve muhabbete, ince duygulara ve ruh güzelliğine, diğerleri için bayağı ve sefil alışkanlıklara ve bu tıynette insanlara delalet eder.

Çalgı aleti kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir