Rüyada Civciv Görmek

Ayrıca bkz: Tavuk Görmek, Horoz Görmek

Bir kimsenin rüyada civciv görmesi, sevinç ve sürura delalet eder. Rüyada civcivlere yem verdiğini görmek de aile içinde sevinilecek bir durumun meydana gelmesine işarettir.

Rüyada civcivleri alıp avucunda sevdiğini gören kişinin bir çocuğu olur. Zahmetsizce meydana gelecek rızık ve işe delalet eder.

Rüyada yumurtadan civciv çıktığı görülürse yaşamınıza renk katacak değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir.

Rüya esnasında civciv görmek, kümeste veya bahçede görülürse berekete ve kısmete işarettir. Rüyada yumurtadan civciv çıkması ise kısmettir.

Rüyada civcivlere yem vermek aile içinde sevinecek bir toplantı yapılacağına; civcivleri alıp avuç içine alıp sevdiğini görmek, bir çocuğunuz olacağına delalet eder.

Rüyada yumurtadan çıkan civciv görülürse ve de civciv güzelse, hayatınızda zevk verecek değişimlere hazırlanıyorsunuz demektir.

Civciv

“Rüyada Civciv Görmek” üzerine 13 yorum

 1. Rüyamda hiç beklemediğim halde evimizde beslemediğimiz halde muhabbet kuşlarının yavruları olmuştu. Çok güzel ve sayıca fazla idiler.

 2. Rüyamda civciv gözüme basıyordu, dayımda yakalamaya çalışıyordu, gözümü acıtmadan, çok korkuyordum. Annem odunluktan odun almaya gidiyordu, bir sürü civciv vardı. Odunluğun orada ve ben civcivlerden çok korkuyordum. Rüyamda herkeste çok korkuyordu. Annemi uyarıyordum “Dikkatli ol” diye. Ne anlama geliyor?

 3. Rüyamda bir sürü yumurta kırıyorum, pişirmek için fakat hepsinden ölü siyah civcivler çıkıyor. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. Kişiye göre değişir, tabi. Erkek çocuk olabilir, siyah tezdir. Düşük yapma ihtimali de olabilir.

 4. Rüyamda 2 tane civcivin canlı canlı taş fırınına atıldığını gördüm. Cevap bekliyorum…

 5. Rüyamda iki defadır civciv görüyorum. İkisinde de ya kedi öldürüyor ya da birisi tarafından öldürülüyor.

 6. Rüyamda civcivler kalorifer arası gibi bir yere sıkışmışlardı. Onları oradan kurtarıyorum, hepsini halının üzerine (yere) koyuyorum. Hepsini bir araya getirip, korumaya çalışıyordum. Sonra fark etmeden, üç tanesinin üzerine basmışım ve çok üzülüyorum. Civcivler on tane kadardı. Bu ne anlama geliyor?

 7. Ben rüyamda, büyük bir tarlada civciv kucağımda beraber koşuyorduk. Ne anlama geliyor?

 8. Rüyamda üzerime bir kaftan giymişim sırtıma doğru civciv sürüsü çıktı. Ben de canımı yaktığı için kaftanı yavaşça çıkarmaya çalıştım civcivlerin canını yakmayayım diye dikkat ediyordum bu ne anlama geliyor?

 9. Rüyamda çok güzel bir civciv önce burnunu üst tarafını gagaladığını gördüm sanki beni seviyordu sonrada avuçlarında içine su koyup oda içiyordu birkaç sefer tekrarladı su içmeyi. Neye yormak lazım acaba uzman görüşü rica ediyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir