Rüyada Ağaç takunya Görmek

Kişinin rüyasında ağaçtan yapılmış bir takunya görmesi, fakirliğe ve maddi sıkıntıya uğrayacağına işarettir.
Rüyasında yeni takunya giydiğini gören kişinin iş yerindeki çalışanlarıyla ve ev işlerindeki yardımcılarıyla aralarında kavga ve ayrılık olur.
Rüyasında yeni takunya giydiğini gören kişi, iş hayatında kendisine yardımcı olan kimselerle tartışacak demektir.
Rüyasında takunyasının yandığını gören kişi, hizmetçisinin ölümü ile karşılaşacak demektir.
Rüyasında ayağına demirden bir takunya giydiğini gören kişi, çevresindeki insanlara söz geçirecek, liderliğini ilan edecektir.
Rüyada takunya görmek, kişinin çevresindeki insanların, kendisi için pervane olacağına ve isteklerini sorgusuzca yerine getireceğine işarettir.

Başka bir rivayete göre de, ağaçtan yapılmış takunya, kötü bir kadının varlığıyla yorumlanır.
Rüyasında bir takunyası olduğunu ve takunyasını giydiğini gören kişi, fesat, içten pazarlıklı ve kötülük getirecek bir kadın ile tanışır ve ardından evlilik gerçekleştirir.
Kişi rüyasında takunya görüp de ayağına giymez ise, bu kişinin yaşayacağı pişmanlığın göstergesi olacaktır.

Ağaç takunya kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir