Rüyada Ölmüş Annesini Görmek

Rüyada ölmüş annesini görmek, rüya sahibinin, kendisine yakın birine, bir şeye ya da bir yere karşı çok büyük özlem duyduğuna, bu yüzden birçok kez karar değiştirdiğine ve hasretini giderken için başka yollar denediğine ancak ne yaparsa yapsın bu duygunun aynı yerde aynı şekilde kaldığına alamet eder.

Rüyada ölmüş annesini canlı görmek, özlemi duyulan şeyin gerçeğe dönüştürüleceğine, uzakta biri varsa gidip görüleceğine ve aradaki bağların daha da sağlamlaştırılacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş annesini hasta görmek, pek iyi gitmeyen bir durumun varlığına ve deyim yerindeyse çarmıha gerilmiş gibi acı ve üzüntü verini bir durumla karşılaşılacağına rivayet edilir.

Rüyada ölmüş annesini ağlarken görmek, kişinin, içinde ukde kalmış olan bir durumdan ötürü yaşadığı can sıkıntısının hanesine gelecek bir kişi sayesinde sona ereceği ve bu kişiye yaptıklarına ötürü hayır duası edileceği şeklinde yorulur.

Rüyada ölmüş annesini görmek ne anlama gelir, hayırlı bir haberin geleceğine, bu haberi anne tarafından bir akrabanın getireceğine, akılda kalmış soru işaretlerinin bu vesileyle sona ereceğine, hak edilen şeylere kavuşulacağına ve zaman zaman küçük pürüzlerin çıkmasına rağmen hayatın çok rahat olacağına tabir edilir.

Rüyada ölmüş annesini görmek nedir; kalpte sevgisi ve özlemi olan birine kavuşulacağına ve hiç ayrılmamacasına kucaklaşılacağına yorulur.

Rüyada ölmüş annesini görmek ne demek; bolluk ve bereket anlamına gelir. Kaybedilen şeylerin daha fazlasının kazanılacağına, eldeki imkânların birçok fırsata kapı açacağına, gerek iş hayatında gerek aile hayatında birbiri ardına güzel gelişmeler yaşanacağına ve tabir-i caizse kuyu kazanların kendi kuyularına düşeceklerine alamet eder.

Rüyada ölmüş annesini görmek tabiri, hayırlı haberler alınacağına, dertlerin biteceğine, azimli ve vicdan sahibi biri olunacağına, belli bir düzenin oturtulacağına, apaydınlık günlerin yaklaştığına ve ağızdan çıkan güzel sözlerin birçok insanın hayatını düzeltmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş annesini görmek İslami rüya tabirleri, rüyayı gören kişinin, kaybettiği yakınlarının kendisinden dua beklediğine ve onların ruhlarını rahat ettirmek için mevlit okutması ve yeri geldiğinde onları anması gerektiğine işaret eder.

“Rüyada Ölmüş Annesini Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Kayınvalidemi rüyamda çok sağlıklı güzel gördüm çok büyük bir sevgiyle kucakladı ve öptüm iki yıl oldu öleli. Yorumunu rica ediyorum…

  2. Rüyamda öncesinde ağaçlık bir yerden gectim bizim olan 2 katlı ev varmış ve onun önünde durdum açık renkli bir kopek gördüm. bizim kopegimizmis köpek koşarak bana doğru geldi. sevinçli bir haldeydi. evin kapısında tanıdığımız bir bayanı gördüm. onunla sohbet edip içeri girdik. içeride ölmüş olan annem yatıyordu. anneme anne ne olur kalk sana ihtiyacım var diyordum. o da kalkıp burdayım canim seninleyim diyordu. su an ayrı olduğumuz beyle ilgili iyiyim, çok mutluyum, bana sahip çıkıyor diyordum. gülerek ve o tanıdığım bayan da beni destekliyordu. ben gördüm çok iyi çok mutlu diyordu ama ondan sonra hem annem vefat etti hem de gerçekte hayatta olan o tanıdığımız bayan vefat etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir