Rüyada Ölüde Bilezik Görmek

Rüyada ölüde bilezik görmek, rüya sahibinin çok sevdiği ve geçmişte kaybettiği bir insanın mezarında huzur içinde uyuduğunu işaret eder. 

Rüyada bir ölünün altın bilezik taktığını görmek, kişinin ölen bir insanın ahını aldığını düşündüğünü, olmayan işlerinin, yolunda gitmeyen olayların temelinde aldığı bu ahın olduğunu düşündüğünü işaret eder.

Rüyada ölünün evinde altın bilezik görmek, rüyayı gören kişinin evini ailesinin ve eşinin izni ve rızası olmadan aldığını ve bu nedenle de bu evde huzurlu ve mutlu olamayacağını, ağız tadı ile oturamayacağını rivayet eder.

Rüyada ölünün altın bilezik bozdurması, kişinin başkasının mutluluğu üzerine mutluluk kurmaya çalıştığını, kendisini düşünen bencil bir kişiliğe sahip olduğunu ve kendisini her şeyden üstün tuttuğunu delalet eder.

Rüyada Bileziği Kolda Görmek

Rüyada bileziği kolda görmek, kişinin meraklı halde bekleyişine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin yaptığı birtakım araştırma ve çalışmalar olduğunu ve bunların sonuçlarının nasıl bir şekil alacağını merakla beklediğini delalet eder.

Rüyada kolda birden fazla bilezik görmek, rüya sahibinin kısmetinin de şansının da bol olduğunu ve kişinin hiç sıkıntıya ya da dara düşmeden huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğini rivayet eder.

Rüyada koldaki bileziğin alerji yapması, kişinin içine sinmeyen bazı durumlar olduğunu fakat tepki almaktan çekindiği için bunları dile getiremediğini ve gönlünün bundan dolayı rahat olmadığını işaret eder. Rüyada kolda görülen bileziğin kangren etmesi, rüyayı gören kişinin iş ortaklığını, kavgalı ve ses getirecek bir şekilde sonlandıracağını, iki tarafın da ayrı ayrı işlerde yollarına devam edeceklerini delalet eder.

Rüyada Bileziği Kolundan Çıkarmak

Rüyada bileziği kolundan çıkarmak, rüya sahibinin farkında olmadan ve istemeden bir hata yapacağını, bu hatanın karşıdaki insan tarafından affedilmeyeceğinin ve özürlerin kabul edilmeyeceğini, bu iki insanın küseceklerini ve yollarını ayıracaklarını rivayet eder.

Rüyada altın bileziği tül çorabı yardımıyla çıkarmak, kişinin iş hayatında yardım alacağını, bu yardım ile de iş yaşamında yükseleceğini işaret eder.

Rüyada altın bileziğin koldan başkası aracılığı ile çıkarılması, rüyayı gören kişinin bir zorbalık ile karşılaşacağını, korktuğu için bunu kimseye söyleyemeyeceğini ve üzüleceğini rivayet eder.

Rüyada bir hırsızın kolundan bileziği zorla çıkarması, kişinin yanlış yatırımlar yapacağını ya da yanlış ortaklıklar kuracağını bu nedenle de pişmanlık yaşayacağını ve kararından vazgeçerek büyük bedeller ödeyeceğini işaret eder.

Rüyada bileziği sinirlenerek koldan çıkarmak, rüya sahibinin ani bir karar vereceğini, bu ani kararın ise görünenin aksine hayrına olacağını ve yeni başlangıçlara kapı açacağını rivayet eder.

Rüyada Bileziği Kırmak

Rüyada bileziği kırmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında baskı ve stres altında olduğuna işaret eder. Rüyada evindeki bileziği kırmak, kişinin güzel beslenemediğini, vitaminli yiyecekler tüketmediğini bu nedenle de sağlık problemi yaşayacağını delalet eder.

Rüyada hediye aldığı bileziği kırmak, rüya sahibinin birine minnet borcu olduğunu, bu borcu ödemek için çok çalıştığını fakat yaptığı hiçbir şeyin o kişiye yaramadığını ve onu memnun etmediğini delalet eder.

Rüyada birden fazla bileziği kırmak, kişinin aynı zamanda birden fazla kişinin ihanetine uğrayacağını, bütün aksiliklerin üst üste geleceğini ve yaşadığı olayların rüya sahibine ağır geleceğine rivayet eder. 

Rüyada bileziği çekiç ile kırmak, rüyayı gören kişinin sinir anında aslında istemediği bir karar alacağını, bu kararından dolayı pişman olacağını fakat biraz zaman geçtikten sonra bu kararın hayrına olduğunu göreceğini ve bu durumdan memnun olacağını delalet eder.

Rüyada bileziği satın alırken kırmak, kişinin gerçekleştirmek istediği planları olduğunu ancak bu planlarını gerçekleştirmek için çok zorlanacağını rivayet eder.

Ayrıca bkz: Altın Bilezik Bulmak, Altın Bilezik

Ölüde Bilezik

“Rüyada Ölüde Bilezik Görmek” için bir yorum

  1. Bilgiler için teşekkür ederim.Rahmetli annem ölünce gömmeden eve geliyor, yüz aşağı yatağa yatıyor,canlanıyor.Altın bilezik takıyorum. Birkaç kişiye sarılıyor.Ayağının biri kazada bilekten kırılmış. Tam kalkamıyor 3-4 yıldır konuşmadığım ailemden insanlar da var. Bana sarılacakken uyandım. Ve ben 15 senedir rüyamda görmedim annemi. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.
     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir