ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Balkon Görmek

Bir kimsenin rüyada kendisini evinin balkonunda oturmuş olarak görmesi, korkularından emin olmaya delalet eder. Rüyada yepyeni bir balkonda oturduğunu görmek, yükselmeye, zenginliğe ve nimete delalet eder. Bir fakirin bu rüyayı görmesi, zengin olacağına işarettir. Rüyada balkon görmek, bazen de yakınlarla münakaşaya delalet eder. Balkon üstüne bir balkon daha yaptığını görmek, ikinci bir evliliğe işarettir. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir. Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüyada tek başına balkonda durmak, kişinin yaptığı yararlı işlerden dolayı huzur duyduğuna işarettir. Kalabalıkla balkonda durmak ise sevindirici işbirliğidir. Eski bir balkonda olduğunu gören kişi, eğer fakir ise malı artar, zengin ise parası artar; dindar ise daha ziyade ibadete koyulur. Bir rivayete göre balkon, büyük bir rütbe, derece ve halk arasında itibar ile tabir olunur. Bir başka rivayete göre de, rüyada balkonda olduğunuzu görmek, kötü niyetli kişilerin etrafınızı sardığına, Balkondan düştüğünüzü görmeniz ise, etrafınızdaki insanlardan zarar göreceğinize işaret eder.

Balkon rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

12
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Ase

Rüyada başkasının balkonunu yıkamak, ne anlama gelir?

24.08.2013 11:51:09

Zehra

Rüyamda tüm ailem balkonda, ben sokaktaydım ve bana el sallıyorlardı. Bunun yorumunu merak ediyorum.

01.11.2013 12:27:27

Nahide

Patronum büyükçe bir balkonu süpürüyordu. Sanırım bana kızgındı. Balkon 1. katta idi. Bahçeden izliyordum.

24.02.2014 10:47:36

Hafize

Rüyamda kendi evimin balkonundayım. Golden köpeğim var benim. Balkondan komşunun balkonuna beyaz bir ipin üzerinde gidip geliyor. Ben bağırıyorum “Düşecek” ama düşmedi. Aşağıya baktım otlar sararmış. Uyandım.

08.04.2014 23:19:33

Serpil

Evimizin balkonunun demirleri yıkılmış. Çok merak ettim. Şimdiden teşekkür ederim.

05.05.2014 10:59:17

Aslı

Rüyamda balkondaydım yanımda annem, abim ve eski bir arkadaşım vardı ve sigara içiyordu. Sizce bu ne anlama gelir?

04.06.2014 09:24:39

Neslihan

Bir arkadaşım rüyasında 2,5 yaşındaki oğlumu 5.kattan balkondan düşerken görüyor ve bana söylüyormuş. Ben inanmamışım sonra apartmanın altına koşarak gidip bakıyormuşuz. Yerde kötü bir şekilde yatıyormuş, kanıyormuş ama kan görmemiş. Acaba yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

27.06.2014 10:58:29

Ebubekir Ö.

Bir müşteri geceyi dükkanda geçirmek istiyordu, ben de izin vermedim. Müşteri de: “Balkonda yatarım” diyerek balkona çıktı. Yine izin vermedim. Müşteri ısrar edince “Balkondan atarım” dedim inanmadı. Ben de müşteriyi aşağı attım ve oradan uzaklaştım. İlerlerken arkama döndüm ve yanımda olan kardeşim (4 yaş) yanımda değildi...

09.12.2014 20:12:11

Derya

Ben en fazla 40 kere gördüm bu rüyayı. Hep balkonun demirleri yıkılıydı ve ben hep balkondan atlıyordum ama istemsiz. Ama tam ölmek üzereyken yani tam atlarken uyanıyorum ve hep aynı evde görüyorum bu rüyayı. Hemen cevap bekliyorum.

19.03.2015 17:53:25

İlahilerim435

Rüyada yeğenim ve yengem duruyor, yengem bağırma sırasında balkon yıkılır, yeğenimin “Üstüne devrilmesin” diyor, ben arka cepheden seyretmekle yetiniyorum ama yeğenimin üstüne devrilmiyor. Teşekkürler.

28.05.2015 14:44:38

Ucyol

Rüyamda küçük kardeşim evde sürekli benden kaçıyor. Akşam oluyor, kalkıyor beni görüyor ve balkondan aşağı kendini atıyor. Ben hemen tutuyorum ve haşr suresi levennelnayı okuyorum anne diye bağırmak istiyorum bağıramıyorum ama kardeşimi tutuyorum kurtuluyor sonra içeri giriyor. Bir müddet sonra bir fırtına çıkıyor ve kardeşimi almak istiyor, ben balkon kapısını tutuyorum. Kapı kilitleri açılıyor ama ben basıyorum kardeşim bana sarılıyor, ben de ona. Bu arada yine haşr suresi levenzelnayı okuyorum.

25.07.2015 14:38:29

Gökhan K.

Kardeşimin çıplak olarak balkondan atladığını gördüm. Bunun ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

06.11.2015 07:21:43


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook