ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kelimeyi şahadet Görmek

Rüyada kelime-i sahadet getirerek, La ilahe illallah dediginizi görmek, imaninizin çok kuvvetli olduguna. bunu her zaman tekrarlayarak daima iman tazelemeniz gerektigine, ibadete devam etmenize ve ibadetle mesgul olan insanlarla daima birlikte olmaniz gerektigine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kelimei sehadet getirmek, imaninin kuvvetli olduguna isarettir. Ayni zamanda unutmayarak daima ölümü hatirlamaniz gerektigine de ihtar eden bir uyaridir.

Kelimeyi şahadet kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Kelimeyi şahadet görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Kelimeyi şahadet rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

8
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Kanyeli

Hatırladığım kadarıyla düğün yeri oluyor yemek falan veriliyor o sırada karı koca oluyor. İnsanları farklı bir dine teşvik ediyor ben de kelimeyi şahadet getiriyorum. Anlamını söylüyorum “Allah birdir” falan diyorum. O yalanlıyor o karı koca fakat kapalı idi. Ben doğru olanı söylemeye çalışıyordum.

29.07.2013 13:04:06

ŞEKER_06

Hayırlı sabahlar bu gece o kadar garip bir rüya gördüm ki düşündükçe tüylerim ürperiyor. Rüyamda kızım ecel imiş arkadaşımın çocuğu kaza yapmış, onun yanına gidiyorum. Kızım da peşimden geliyor. Çevredekilere soruyorum “Siz bu kızı görüyor musunuz?” diye onlar “Hayır görmüyoruz” diyorlar. Ben arkadaşımın eşinin yanına gidiyorum. Dilim tutulmuş “Bana kelimeyi şahadet getirmeme yardımcı ol, sen söyle ben de söyleyeyim ”diyorum. Söylüyorum söylüyorum olmuyor, en sonunda yarım çektim. Nedir bunun yorumu acaba?

12.08.2013 11:22:32

Emel

Bir ay önce babam öldü. Bu gece babamı gördüm. Birlikte kelimeyi şahadet getirdik ve babam öldü. Ne demek oluyor, acaba bir bilgi verir misiniz?

29.11.2013 14:18:59

Hüseyin

Ölmüş bir tanıdığım otobüs kullanıyordu, çok hızlı gidiyordu. Ben de arkadaydım. Yanımda dayımın oğlu vardı, bir şeyler konuşuyorduk. Otobüs viraja hızlı girdi ve devrildi. Ben koltuğa sarıldım ve şehadet getirdim. Ve uyandım.

03.01.2014 09:37:07

Binali

Rüyamda birinin şeytan kılığına girdiğini gördüm. “Ben Allah’ım” diyordu. Ben de kelime şahadet getirerek bir taş aldım, tam vuracaktım kaçtı.

09.02.2014 15:35:06

Hazan Yeli

Azrail’i (as) canımı almaya geldiğini görüyorum. Önce çok korkuyorum, çığlık atıyorum sonra aklım başıma geliyor ve Kelime-i Şehadet getiriyorum. O haldeyken uyandım.

09.04.2014 08:30:43

Kara Gözlüm

Ben rüyamda bir yere gitmişim ve yerde toprakta bomba olduğunu hissetmiştim. “Burada bomba var” derken bomba patladı. Ateşi hissettim ve ardından Kelime-i Şehadet getirdim uyandım. Bu rüya acaba neye yorumluyor?

09.04.2014 23:10:18


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2014 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook