ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kalabalık Görmek

Meydanları ve stadyumları dolduran kalabalıklar döküntü insanlara, amaçsız ve şuursuz kitlelere, Kendini kalabalıklar içinde iyi bir konumda görmek rütbeye, hükmetme yetkisine ve isim yapmaya, Kalabalık görmek tüccar için bol müşteriye, ağzı dualı kimse için ondan dua isteyenin çok olmasına, Kamu menfaatine yahut hayırlı bir maksatla bir araya toplanan insanların meydana getirdiği kalabalık rahmet ve nusrete, hayır ve berekete delalet eder.

Rüyada kalabalık gören kimsenin işlerinde bütün engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada kalabalık gören kimsenin işlerinde bütün engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Kişinin yaptığı hata yüzünden sıkılacağına işaret eder.

Rüyada kalabalik insanlar arasinda oldugunu ve aralarindan çikamadigini görmek, büyük bir devlete erecegine delildir. Rüyasinda kalabalik arasinda yol bulup bir kenara çikabildigini görmek, tüccarsa karinin artacagina, memursa terfi edecegime, ögrenci ise sinifi geçecegine, ev kadini ise kocasi ile ara-sinin çok iyilesecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada kalabalik ve izdiham oldugunu görse, rütbe ve saltanati büyük olur ve isim yapar. Eger o kimse tüccar ise. müsterisi çok olur, duasi makbul kimselerden ise dua isteyenleri çok olur.

Kalabalık rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

491
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Sanane

Çok iyi oldu teşekkürler. :)

20.08.2013 23:24:16

Asu

Nedenini bilemediğim bir kalabalık ve nişanlımın evi olduğunu düşündüğüm büyük bir ev dağın başında ve ormanın içinde polisler de var evde devasa bir büyüklükte villa gibi. Fakat kalabalık niye onu bilmiyorum.

28.08.2013 09:35:25

Ahmet T.

Güzel yorumlarınızın faydasını gördüğümü belirtmek istedim. Bu nedenle çok teşekkür ederim.

13.09.2013 18:53:04

Evcilmavi

Rüyamda tanımadığım bir yere gittim. Orada benden anne şiiri okumamı istediler. Yeşil kravat takmamı istediler ama ben şiiri okuyamam diye çok heyecanlandım. Ya okuyamazsam diye sıkıntı telaş sardı. Okudum mu, bilmiyorum ama bir erkek gençte benle uğraştı. Bana sanki benimle alay edecek gibi, şiiri okuyamayacaksın gibi imalarda bulundu. Gittiğim yer neresiydi bilmiyorum, hep odalardan geçtik. Yanımda bir kadın vardı. Her odada kalabalık insanlar vardı. Giderken odanın birinde 5-6 tane incir ağacı vardı, ince uzun boylu bir ağaçtı hepsi. Sahne gibi bir yerde şiir okuyacaktım, kalabalık karşısında okumamı istediler. Üzerimde de kırmızı bir elbise vardı, uzun çingene elbisesi gibi sanki. Nasıl başaracağım diye çok telaşlıydım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Saygılar...

27.10.2013 08:21:20

EBRULİ

Kalabalık bir toplulukta yemek masasına oturmaya çalışıyorum ancak masa küçük ve etrafındaki sandalye sayısı fazla. Sıkışık bir şekilde yerleşiyoruz. Yanımda annem var. Tabaklarımıza çok çeşitli yiyeceklerden alıp yiyoruz. Yan tarafta daha geniş alan ve büyük masalar var ama boş ve bizi oraya almıyorlar. Yorumlar mısınız?

27.10.2013 10:54:27

Ramazan B.

Çok kalabalık bir yerdeydim birileri bana sesleniyordu, arıyordum bana sesleneni bir türlü bulamıyordum.

06.12.2014 10:03:49

Sibel S.

Merhaba, ben rüyamda 5 sene önce çıktığım aşık olduğum ve hala sevdiğim kişinin öldüğünü gördüm. Yas yeri bir meydan ve aşırı kalabalık... Onun Mezarı benim yaşadığım evin içinde ama hala mezara gömülmemiş kefen var üzerinde yüzünde bir gülümseme ve kadar temiz yüzü var ki ama ölmemiş daha bir diğer gün ölüp ölmeyeceği belli olacakmış... Sonra bir erkek var 3 kırmızı gül uzatıyor ikisi bitişik, biri ayrı… Ayrı olanı sevdiğimin üzerine bırakmak için izin istiyorum o gülleri veren kişiden “Tamam” diyor. Bırakıyorum gülü onun gözleri kapalı ama hala bir gülümseme var. Babam geliyor sonra onun kefenini mezarını falan düzeltiyor, ben mezar taşına dokunuyorum.

12.07.2015 05:00:43

Shdsı

Merhaba, ben rüyamda kalabalığı hastanede gördüm tanıdığım herkes oradaydı sonra eve geldim. Evde yine bir sürü tanıdık, akraba, komşu bizim evde kalacaklarını söylüyorlardı. Böyle bir kalabalığın tabiri nedir acaba?

22.08.2015 04:31:03

Hacer K.

Ben bugün birisinin öldüğünü ve tekrar dirildiğini gördüm ve ortam çok kalabalıktı.

05.10.2015 10:58:04

K. Duman

Bisikletle eğimli bir yolda bir yere giderken bisikletin tekeri kaydı. Ben büyük bir göle düştüm. 8-10 metre derinlerde biraz çırpındıktan sonra kendi kendime (çırpınırsam boğulurum, sakin olup kendimi suyun kaldırma gücüne bırakayım) diye düşündüm. Sakinleyip su içinde etrafıma baktığımda tertemiz, masmavi büyük bir gölün içinde olduğumu anladım. Sonra kendimi bir odada buldum. Oradakilere VAN gölüne düştüğümü, boğulmak üzere olduğumu, beni kurtarmalarının söylüyorum. İnsanlar (sen buradasın ya. Ne boğulması) der gibi tuhaf bir şekilde bana bakıyorlar. Kendilerine benim hayalim burada. Gerçeğim Van Gölüne düştü. Yardım edip kurtarın beni diyorum. Bu renkli rüyamı yorumlarsanız memnun olurum. Saygılarımla

21.11.2015 12:43:54

Cemre

Rüyamda çok karışık ortamlarda oluyorum parça parça. İlk başta metro gibi bir yerdeyim ama orayı su basmış her taraf su içerisinde ama su çekilmiş damlalar var sadece. Ben oradan rahat bir şekilde çıkıyorum ama o alanda çok kapı var ve sanki üniversite gibi. Oradan dışarı çıkıyorum dışarısı çok kalabalık ama çoğunluk erkek. Ben yol bulmaya çalışıyorum bir yandan da kızıyorum galiba. Sonra evime geliyorum saçlarımı tarıyorum ve saçlarım öbek öbek dökülüyor ama ona rağmen saçımda bir azalma olmuyor. Bunların hepsini bir rüya içerisinde uyanmadan gördüm çok değişik geldi bana eğer bir bütün olarak bunu yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

04.09.2016 15:37:23

Uğur M.

Rüyada kalabalık bir yerde tanıdığım insanlarla kucaklaşıyorum.

20.03.2017 18:46:28

Nagıhan.

Çocukluğumda oturduğumuz bahçeli eski bir evimiz vardı. Rüyamda o eve akın akın insanlar ziyaret etmek amacıyla geliyorlardı. Evden içeri girip odanın birin sanki mağara kapısı var oradan içeri gelen insanlar evden girip o mağara kapısı gibi görünen yerden dışarı çıkmak için herkes sırayla oraya giriyordu. Bahçede ise asker kıyafetleri yerlerde vardı. Evin olduğu yoldan geçerken yollarda duvarlara yapıştırılmış yaşlı adam resimleri vardı. Oğlumda küçük hali o yoldan geçerken yerlerde atılmış askeri kıyafetler vardı. Evin bahçesine geldiğimde akın akın insanların evin içine girip diğer duvardaki açık olan bölüme giriyorlardı. Ben de anne bari her girenden 1 tl alsaydın bu kadar insanın ne iş var burada diye söylediğimi hatırlıyorum. Garip bir rüya geldi bana, size sormak istedim. Teşekkürler.

30.04.2017 09:04:13

Temur

Rüyada bir havaalanında insanlar kuyruğa girmiş ve uçağa biniyorlardı ben bir köşede beklerken, tüm insanlar çıktığını ve sıra bana gelince içerde biri pilot(tanıdık biriydi) olduğunu ve beni varacağım yere nasıl göndereceklerini konuşurken uyandım. Sizden Hazreti Yusuf’un rüya tabirini rica ediyorum.

09.06.2017 10:07:07

Esra

Ben rüyamda sevdiğim kişinin ailesinin yanında ailemle beraber gitmişiz fakat sevdiğim kişinin ablası bana hoş geldin demiyor ben de utancımdan hiçbir şey diyemiyorum. Bir süre sonra da başka insanlar geliyor kalabalık bir ortam oluyor.

05.08.2017 14:57:44


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook