Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Kalabalık Görmek

Meydanları ve stadyumları dolduran kalabalıklar döküntü insanlara, amaçsız ve şuursuz kitlelere, Kendini kalabalıklar içinde iyi bir konumda görmek rütbeye, hükmetme yetkisine ve isim yapmaya, Kalabalık görmek tüccar için bol müşteriye, ağzı dualı kimse için ondan dua isteyenin çok olmasına, Kamu menfaatine yahut hayırlı bir maksatla bir araya toplanan insanların meydana getirdiği kalabalık rahmet ve nusrete, hayır ve berekete delalet eder.

Rüyada kalabalık gören kimsenin işlerinde bütün engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada kalabalık gören kimsenin işlerinde bütün engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Kişinin yaptığı hata yüzünden sıkılacağına işaret eder.

Rüyada kalabalik insanlar arasinda oldugunu ve aralarindan çikamadigini görmek, büyük bir devlete erecegine delildir. Rüyasinda kalabalik arasinda yol bulup bir kenara çikabildigini görmek, tüccarsa karinin artacagina, memursa terfi edecegime, ögrenci ise sinifi geçecegine, ev kadini ise kocasi ile ara-sinin çok iyilesecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada kalabalik ve izdiham oldugunu görse, rütbe ve saltanati büyük olur ve isim yapar. Eger o kimse tüccar ise. müsterisi çok olur, duasi makbul kimselerden ise dua isteyenleri çok olur.

Kalabalık rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Sanane

Çok iyi oldu teşekkürler. :)

20.08.2013 23:24:16

Asu

Nedenini bilemediğim bir kalabalık ve nişanlımın evi olduğunu düşündüğüm büyük bir ev dağın başında ve ormanın içinde polisler de var evde devasa bir büyüklükte villa gibi. Fakat kalabalık niye onu bilmiyorum.

28.08.2013 09:35:25

Ahmet T.

Güzel yorumlarınızın faydasını gördüğümü belirtmek istedim. Bu nedenle çok teşekkür ederim.

13.09.2013 18:53:04

Evcilmavi

Rüyamda tanımadığım bir yere gittim. Orada benden anne şiiri okumamı istediler. Yeşil kravat takmamı istediler ama ben şiiri okuyamam diye çok heyecanlandım. Ya okuyamazsam diye sıkıntı telaş sardı. Okudum mu, bilmiyorum ama bir erkek gençte benle uğraştı. Bana sanki benimle alay edecek gibi, şiiri okuyamayacaksın gibi imalarda bulundu. Gittiğim yer neresiydi bilmiyorum, hep odalardan geçtik. Yanımda bir kadın vardı. Her odada kalabalık insanlar vardı. Giderken odanın birinde 5-6 tane incir ağacı vardı, ince uzun boylu bir ağaçtı hepsi. Sahne gibi bir yerde şiir okuyacaktım, kalabalık karşısında okumamı istediler. Üzerimde de kırmızı bir elbise vardı, uzun çingene elbisesi gibi sanki. Nasıl başaracağım diye çok telaşlıydım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Saygılar...

27.10.2013 08:21:20

EBRULİ

Kalabalık bir toplulukta yemek masasına oturmaya çalışıyorum ancak masa küçük ve etrafındaki sandalye sayısı fazla. Sıkışık bir şekilde yerleşiyoruz. Yanımda annem var. Tabaklarımıza çok çeşitli yiyeceklerden alıp yiyoruz. Yan tarafta daha geniş alan ve büyük masalar var ama boş ve bizi oraya almıyorlar. Yorumlar mısınız?

27.10.2013 10:54:27


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim