Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Görücü Görmek

Rüyada evinize görücü geldigini görmek, eger evde bir genç kiz varsa çok yakin bir zamanda evlenecegine, eger bekar iseniz sizin yakinda bir evlilik yapacaginiza, evli iseniz eve bir hizmetçi alacaginiza isarettir.

Görücü kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Görücü görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Görücü rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

3
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Buse Nur T.

Genç bir kıza 45 yaşlarında görücü gelmesi nedir?

19.07.2013 10:13:45

Ebru

Merhaba rüyamda erkek arkadaşımın annesi ile babası bize ansızın ailemle tanışmaya gelecekmiş. “Öğlen saat 12 de gelecekler” diyor. Bizim evimiz de temiz değil. Ben de aceleyle evi temizliyorum, o anda da eve başka misafirler geliyor, hepsi de kadın, durumu duyunca başlıyorlar muhabbet etmeye. Erkek arkadaşımın ailesiyle problemlerimiz var, rüyamda da bunu düşünüyorum ve diyorum ki “Bunlar geleceğiz demişler ama ya gelmezlerse ben ne bahane uyduracağım aileme”. Evi temizlerken kendimi sokakta buldum ve onların geleceği yolların isçiler tarafından kazıldığını gördüm. Aklımdan da al işte yolda kazılıyor bunlar kesin gelemezler diye düşündüm. Çünkü gelmeleri ve ailemle tanışmak istemeleri beni çok şaşırttı ve inanamadım.

04.10.2013 09:21:54

Zeynep

Beni gerçekte bu ara isteyen bir aile vardı ve ben rüyamda o ailenin beni gelip istediğini gördüm ama çocuk yanında yoktu. Ben görücüye çıkmak istemesem de annem zorla o adamlara beni göstermeyi başarıyor. İlkin çocuğun babası beni beğenmiş gibi yanıma geliyor. Sonrasında ise karısını alıp bizim evden çıkıyorlar. Ben de annemde hayal kırıklığına uğruyoruz. Daha sonra çocuğun evlenip ayrılmış birisiyle evlendiğini duyuyoruz ve çok üzülüyoruz. Annem de evde kaldığımı kimsenin olmadığını söyleyip duruyordu.

24.11.2013 13:31:59


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim