ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Görücü Görmek

Rüyada evinize görücü geldigini görmek, eger evde bir genç kiz varsa çok yakin bir zamanda evlenecegine, eger bekar iseniz sizin yakinda bir evlilik yapacaginiza, evli iseniz eve bir hizmetçi alacaginiza isarettir.

Görücü kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Görücü görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Görücü rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

7
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Buse Nur T.

Genç bir kıza 45 yaşlarında görücü gelmesi nedir?

19.07.2013 10:13:45

Ebru

Merhaba rüyamda erkek arkadaşımın annesi ile babası bize ansızın ailemle tanışmaya gelecekmiş. “Öğlen saat 12 de gelecekler” diyor. Bizim evimiz de temiz değil. Ben de aceleyle evi temizliyorum, o anda da eve başka misafirler geliyor, hepsi de kadın, durumu duyunca başlıyorlar muhabbet etmeye. Erkek arkadaşımın ailesiyle problemlerimiz var, rüyamda da bunu düşünüyorum ve diyorum ki “Bunlar geleceğiz demişler ama ya gelmezlerse ben ne bahane uyduracağım aileme”. Evi temizlerken kendimi sokakta buldum ve onların geleceği yolların isçiler tarafından kazıldığını gördüm. Aklımdan da al işte yolda kazılıyor bunlar kesin gelemezler diye düşündüm. Çünkü gelmeleri ve ailemle tanışmak istemeleri beni çok şaşırttı ve inanamadım.

04.10.2013 09:21:54

Zeynep

Beni gerçekte bu ara isteyen bir aile vardı ve ben rüyamda o ailenin beni gelip istediğini gördüm ama çocuk yanında yoktu. Ben görücüye çıkmak istemesem de annem zorla o adamlara beni göstermeyi başarıyor. İlkin çocuğun babası beni beğenmiş gibi yanıma geliyor. Sonrasında ise karısını alıp bizim evden çıkıyorlar. Ben de annemde hayal kırıklığına uğruyoruz. Daha sonra çocuğun evlenip ayrılmış birisiyle evlendiğini duyuyoruz ve çok üzülüyoruz. Annem de evde kaldığımı kimsenin olmadığını söyleyip duruyordu.

24.11.2013 13:31:59

Karam

Merhaba, ben bekar bir bayanım. Ablam evli fakat rüyamda ablama görücü geliyor, ellerinde çantalar hepimize hediyeler almışlar. Hediyeler genellikle takı, inci falan. Bunlar ne anlama geliyor? Yorumunuz için şimdiden teşekkür.

03.11.2014 12:59:28

Dilek Ö.

Evime gelen görücüyü beğenmemek neye gelir? (evliyim)👱💗👲

07.12.2014 12:11:28

Papatya

Sabah namazından önce rüyamda iki iri yarı köpeğin bana saldırdığını fakat ısırmadığını gördüm. Kalktığımda ezan okunuyordu, namazımı kılıp tekrar yattım. Bu sefer gayet evimize görücü gelmişti. Gelen kişiyi ve ailesini tanımıyorum. Erkekler salonda, istemeye gelen kişinin annesi de benim odamdaydı. Yatsı ezanı okundu. Namaz kılmak için abdest almaya giderken holde eşim olacak kişiyle karşılaştım. Birbirimize tebessüm ettikten sonra abdestlerimizi alıp namaz kılmaya yine kendi odama geçtim. Kaynanam olacak kişiyle selam vermiş namaza dururken çamaşırlarımın (çorap atlet gömlek) ortalığa dağıldığını fark ettim. Namazımızı kıldık, gerisini hatırlayamıyorum. Hayırlara vesile olur umarım.

27.03.2015 10:11:19


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook