Rüyada Akbaba Görmek

Rüyada kişinin kendisine bir akbaba kuşu verildiğini görmek, din selametine ve hayra delalet eder.

Rüyada akbabaları otlattığını görmek, bazı kimseler üzerinde baskı kurulacağı ile tabir olunur.

Rüyada akbaba kuşunun sadasını işitmek, gam ve kederden kurtuluşa delalet eder. Rüyada akbaba kuşunu görmek, ahmak ve nezaketsiz bir adamın varlığına delalet eder.

Ayrıca bkz: Kuş Gagası, Akbaba Kuşu

Rüyada akbaba kuşunu tuttuğunu görmek, kişinin bir harpte bulunacağına veya bir hastalığa yakalanacağına işarettir.

Rüyada bir dişi akbaba aldığını görmek ise, fakir bir kadınla evlenmeye delalet eder. Hasta bir kimsenin rüyada akbaba kuşu görmesi, ecelinin yaklaştığına işarettir.

Rüyada akbaba görmek kederden ve sıkıntıdan kurtulmaya, miskin, zararsız, bir adama; akbabaya bindiğini görmek, seyahat etmeye; dişi bir akbaba görmek fakir bir kadınlığa evliliğe, düşmanlarla mücadeleye ve onları yenmeye işarettir.

Rüyada tabak, çanak, çömlek ve testi gibi şeyleri imal edenler ve şehir haricindeki sanatkarların akbaba kuşunu görmeleri, hayır ve menfaate; doktorlar için şerre delalet eder.

Rüyada uçan bir akbaba görmek, bir tanıdığınızın hakkının zayi olacağına; akbaba avlamak ise düşmanınıza galip geleceğinize işarettir.

Akbaba

“Rüyada Akbaba Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Rüyamda akbaba veya kargaların eline akrabamı verdiklerini ve onların akrabamın vücudunu gagalayarak deştiklerini görüyorum. Bu rüyayı ayrı günlerde farklı kişilerle 3 defa gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda 4 tane büyük, turuncu akbabanın saldırısına uğradığımı gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

  3. Rüyamda çöldeyim ve bir akbaba bana saldırıyordu. Lütfen acil yorumlayın. Çok endişedeyim.

  4. Çok kalabalık akbaba sürüsü vardı, her yerde onlar vardı ve ben bir arkadaşım daha onlardan kaçıyorduk. Bazen bize saldırıyorlardı bazen de karışmıyorlardı ama biz süratli bir şekilde onlardan kaçıyorduk. Bu rüyanın anlamı ne? Size zahmet bana mail atabilir misiniz?

  5. Rüyamda dişi akbaba sürüsünün leşleri yediğini gördüm ve belgesel gibi birinin bunu anlattığını duyuyordum. Dişi akbabaların leşlerin hepsini yemediğini az yediğini sonrasında orayı erkek akbabalara bıraktığını söylüyordu, anlatıyordu, bu ses. Oraya erkek akbabalar geliyordu, leşleri yemeye devam ediyorlardı ve bir tanesi işaret parmağımı ısırıyordu. Ben de erkek akbaba sürüsü içindeydim, onların leşleri yediğini izliyordum.

  6. Rüyamda akbaba ve kargaları görüyordum, onların yaşadıkları yere gitmiştik. Bizden yüzümüzü ve gözlerimizin kapatılmasını istiyorlardı. İlk saldırdıkları yer gözlermiş. Kendimizi bir battaniyeye sardık, başımızın ucuna geliyorlardı. Kapalı olduğumuz için zarar veremiyorlardı. Sonra her yer karanlık oldu. Işıklar açılınca oğlumun kaşını hafiften deşmişlerdi. Gagaları oğlumun gözüne isabet etmemişti, sadece kaşına isabet etmişti. Teşekkürler. Yorumlarınızı bekliyorum.

  7. Annemle camdan dışarıyı izliyorduk bi okul bahçesi gibi biryer orda bi kız çocuğu deli gibi hareketler yapıyordu bi kız ikna etmeye çalışıyordu sonra vurus kıyafeti giyen doktorlar oraya koşarak gidiyolardi kızın yanına bizde annemle camdan izlerken cama 2 tane akbaba kondu ve biz resim çekindik onunla sonra nasıl olduysa salona hep yavrulamış küçük küçük pire kadar ama doluydu yerler annem kızıyo bezle soleyinde ölsünler bari diyo ve uyandım yorumlarmısiniz lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir