Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Eşya Görmek

Ev eşyası kişinin aile fertleri ve onun dünyalığına, hayatı idame ettirmek için başvurulan yol ve yöntemlere işaret eder.

Eşya taşımak ya da nakletmek bir durumdan başka bir duruma geçmeye delalettir. Eşyaları daha geniş ve güzel yere nakletmek hayra, iyiliği emretmeye; onları kötü ve dar bir yere nakletmek kötülüğü emretmeye, değersizi değerli olana tercih etmeye delalettir.

Eşya ve her çeşit varlıkta gözlenen farklılık ve değişme olumlu yönde ise hayra, olumsuz yönde olursa şerre delalete eder.

Rüyada görülen eşya temiz ve güzel ise hayatın düzenli olduğunu belirtir.

Rüyada çok severek kullandığı bir eşyayı sattığını görmek, evinize hastalık veya üzüntülü haberler getireceğinize yorumlanır. Rüyada eski bir eşya, yıkık dökük satın aldığını görmek hayatınıza size faydası olmayacak insanları sokacağınızın habercisidir.

Rüyada bir yere yığılmış her hangi bir eşya görmek, eğer tüccar ise, işinden büyük miktarda kar edeceğine, memursa maaşının, isçi ise yevmiyelerinin artacağına, fakirse rızkının bollaşacağına delalet eder.

Eşya rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

1
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Deniz D.

Rüyamda Acun Ilıcalı bana yeni ev eşyaları almış. Ayrıca evde küçük bir kız var. O da bizim aileden biri. Ona da pembe çok güzel bir yatak odası almış. Pembeyi çok net görüyorum. Birde kahverengi bir yemek masası almış. “Evde vardı, bir tane fazla oldu, çok tıkış tıkış oldu” diyorum. Ve Rüyanın hemen arkasından başka bir rüya gördüm. Gelinlik giymişim yüzerek bir arkadaşımla Beşiktaş’a çıkıyorum. Sonra da gelinliğim ıslandı. “Şimdi ne olacak?” diyorum. Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim. Sevgiler, Deniz,

26.11.2013 13:40:58


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim