ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Çilek Görmek

Hoş ve latif yiyeceğe, güzel elbiseye ve buruklukla beraber sevince delalet eder.

Rüyada çilek yemek aşkta mutlu olunacağına işarettir .

Rüyada çilek yemek gönül hayatınızda mutluluklar yaşayacaksınız demektir.

Mevsiminde görülürse sevinçtir. Ama çilek olgun ve güzel renkli olmalıdır. Çilek kopararak yiyen kadının çocuğu güzel olur. Bekar biri çilek koparırsa bir süre sonra kısmeti açılır.

Rüyada çilek yemek askta mutlu olunacagina isarettir .

Hoş ve latif yiyeceğe, güzel elbiseye ve buruklukla beraber sevince delalet eder.

Çilek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

38
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Sema K.

Rüyamda dağ çileği topluyordum, arada bir tane de olgun elma buldum ve aldım. Meyveleri koymak için poşet bulmaya çalışıyordum, bazen buldum bazen bulamadım ama biraz topladım. Her taraf çilek doluydu, elimi nereye uzatsam çilek vardı, güzel bir rüyaydı.

01.07.2013 12:00:09

Rüya yorumu

Sevgili Sema.

Rüyada çilek görmek bereketin geleceğine ve bereketi getirecek emeğinde keyifli bir çalışma olacağına işaret eder. Dağ çileği, elma gibi meyveler toplamak hayatta belli bir huzur ve olgunluğa erişip, meyvelerdeki olgunluğun verdiği tad gibi hayattan tad alacağınıza işarer eder. Rüyada bunları koyacak yer bulamamak sizdeki bu huzur ve keyfin etrafınıza da yarayacağı anlamına gelir. Rüyada kah onları toplayacağınız poşetker bulup kah bulamamanız da sizin farkında olmadığınız kişilere bile yararınızın dokunacağı anlamına gelir. Rüyada dağ çilekleri varken elma gibi farklı bir meyve ile karşılaşmak sizin bu güzel günlerinizde olgun başka bir kişinin de payı olacağına delalet eder.

Hayır olsun inşallah.

01.07.2013 12:36:38

Emel

Rüyamda etli ekmek dağıttılar. Bana da verdiler yedim ama bir kaç kişiye de çilekli ekmek verdiler. Benim kardeşim de bana bir kâğıt işlemim vardı onu bana tarif ediyordu ve bir sınıftaydık anlamini cok merak ediyorum yorumlar misiniz teşekkürler...

17.07.2013 15:05:20

Ülkü

Merhaba. Rüyamda kızımın erkek arkadaşı gelecekmiş onun için bir pasta, ve çilekleri çikolataya batırıp tepsiye diziyorum ikram için. Geliyor ve ikram ediyoruz. Bu arada hastanede erkek kardeşimin eşinin annesi hastanedeymiş orda bir hasta bakıcıyla takışıyoruz sağlığına kavuşan annesini öldürüyor iğneyle. Bunu bir tek ben duyuyorum biliyorum. Ertesi gün öldüğü öğreniliyor. O ölmüş anneyi şahane süsülüyorlar çiçeklerle. Ben de ölüyü süslerlerken izliyorum. Cenazeye kıyafet ararken uyandım. Teşekkürler cevap için şimdiden...

19.07.2013 08:45:53

Gülay G.

Ağaçtan iri, güzel, tatlı çilek toplamak ve yemek, neye delalettir?

14.08.2013 04:39:03

Enes

Rüyamda çilek ağaçları gördüm, kocaman ve hepsi o kadar güzel ki ağacın dalları baya dolu, neredeyse doluluktan kırılacak gibiydi. Neye işaret olabilir?

21.09.2013 13:44:06

Gülcan

Merhaba! Rüyamda babaannemi gördüm. Önce uyuyordu sonra ben onu uyandırdım, gezinelim diye. Onu uyandırdım ama o bana bağırmaya başladı, nerede kaldım diye. Sonra da bana para verdi ve dedi “Bana gidip bakkala çilek ve çilek tatlısı almaya”  Sonra o bana sordu ne alacakmışım diye. Ben de “Çilek tatlısı alacağım” diye cevap verdim. O da bana kızmaya başladı ve tekrar etti. “Çilek ve çilek tatlısı alacaksın!” Ben de “Tamam babaanne” dedim. Sonra gittim bakkala ve çilek ayırmaya başladım. Haber ettim, telefondan babaanneme sordum, ona. “Babaanne burada çok çilek var. Kimisi pahalı, kimisi ucuz. Hangisinden alacağım ben?” O da bana “En pahalısından alacaksın” dedi ve “En güzelinden, en kırmızılardan.” “Tamam” dedim ve aramaya başladım. Kimileri daha olmamış çileklerdi, kimileri de olmuş. Ben buldum bir kutu güzel olmuş, kıp kırmızı çilek. Aldım onları. En pahalı onlardı. Sonra bir elimde çilekler, bir elimde çilek tatlısı vardı. Sonra da rüyam bitti. Lütfen bilen varsa bu ne demek? Bana söylesin.

12.11.2013 10:45:08

Derya K.

Merhaba rüyamda yolun kenarında çilek topladığımı gördüm. Çileklerin renkleri çok canlı fakat aralarında biraz çürük var. Sağlam olanlarını seçip bunları alıyorum, yiyorum. Hatta çilek fidanını dikmek için koparıyorum. Ne anlam ifade ediyor? Şimdiden teşekkürler.

16.12.2013 12:22:16

Recep

Rüyamda boş bir kuyuya girdim. Kuyunun dibinden bir yöne doğru yürüdüm. Karanlıkta bir hayvan yatağı görünce tırstım ve geri kaçtım. Tam kuyudan yukarıya tırmanırken bir anda sular gelmeye başladı ve kuyu doldu. Köpek balığı da geldi ama ucu ucuna kuyudan çıktım. Sonra elimde ağzı bağlı biraz su dolu bir poşetin içinde tek kırmızı bir çilek vardı. Anlamını çok merak ettim. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler...

28.02.2014 17:27:32

İnanç B.

Yolda yürürken yolun sol tarafında çilek bahçesi gördüm. Bahçeye girdim çileklerden yedim sanki gerçek hayatta gibiydim.

30.04.2014 08:46:16

Gönül D.

Çilek ekmek.

02.01.2015 12:07:16

Gönül D.

Rüyamda toprağa çilek ekiyordum. Ne anlama gelir?

02.01.2015 12:09:44

Havva

Rüyamda çocukluk arkadaşım diyeceğim bir arkadaşım kendi evinin bahçesinden toplamış torba torba çilek ve böğürtleni benim iş yerime getirdi. Çalıştığım hocalara da verecekmiş. Onları bekledi ama görüşemedi. Sonra poşetteki çilekleri bıraktı gitti. Çilekler kıpkırmızı ve biraz da suyunu salmıştı. Sonra arkadaşım arkasını döndü gitti. Bize bir dolu çilek böğürtlen bıraktı, bir kısmını da geri götürdü.

12.01.2015 11:51:57

Sibel-Yaren

Rüyamda boyutları çok büyükçe çilekler gördüm hatta taşıyamayacağım kadar büyüklükleri vardı. Sonra onları almak istedim bir tanesini yedim diğerlerini de sırtıma aldım. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

28.01.2015 10:42:21

Sude B.

Rüyada çilek görüyorsak ama yemiyorsak ne olur?

04.04.2015 13:29:04

Ümit

Rüyamda pazarda çilek almak için geziyorum birkaç yere bakıyorum hoşuma gitmiyor. Sonra bir tezgahtan alıp poşete koyuyorum ama adam benle ilgilenmiyor. Daha sonra tezgahın altından içki çıkarıp başkasına veriyor. Ben de sinirlenip almadan çıkıyorum. Biraz uzaklaşınca da polise şikâyet ediyorum. Polis gelip zorla hepsini topluyor. Ben de polisin arkasında olan biteni izliyorum. Teşekkürler şimdiden.

08.05.2015 10:47:16

CAPADOCİA

Rüyamda ırmak üzerinde çilek gördüm su yerine çilek akıyordu. Çok merak ediyorum. Ama güzel bir rüyaydı. Ve aniden tipi yağdı, camı hemen kar kapladı.

15.06.2015 16:14:06

Ugur T.

Rüyamda komşumun yere pilav attığını gördüm onu uyardım ama bana kızdı.

16.07.2015 10:14:03

Merve

Rüyamda pazardan çilek aldım. Daha sonra çilekleri eve getirdim kestim ve arkadaşlarıma ikram ettim. Hep birlikte yedik. Çilekler kırmızı ve olgundu.

18.08.2015 19:47:40

Nagihan B.

Rüyamda bahçede çilek gördüm biri gelip yoluyordu.

04.11.2015 13:06:10


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook