Rüyada İdrarı Tutamamak Ve İdrar Zorluğu Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyasında idrarını tutamadığını görenin, gücü düşer ve nefret içeren bir olayla karşı karşıya gelir. Bu beladan kurtulmak; saadete ermeye işaret eder.

İdrar zorluğu, yani idrar tutukluğuna müptela olan, meşakkat içinde olur. Bu hastalık yüzünden acı çeken kişinin üzüntüsü bir hayli sürer. Üzüntü duymazsa, derdine bir çözüm bulur. Bu dertten birinin tedavi etmesiyle kurtulmak ise, muhakkak iyiye delalet eder.

İdrarı Tutamamak Ve İdrar Zorluğu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada İdrarı Tutamamak Ve İdrar Zorluğu Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda annem benim idrarımı duvara sabitlenmiş cam büyük bir laboratuvar malzemesine biriktirmiş. “Bana bak idrarın da koku var” diyor. Ben telaşlanıyorum sonra yaptıkça kan gibi geliyor ama çok fazla olmuyor. Tahlil ediliyormuş sanki annem başımda. Ben telaşlanıyorum ve idrar yapmaya devam ederken uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir